Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a elütött cicámmal?

Mit tegyek a elütött cicámmal?

Figyelt kérdés
Ma elütötték a cicám.Ül meg fekszik nem eszik.Ha odamegyek hozzá akkor elhúzódik,elfordul.különös hangot ad ki.(Olyan mint ha hörögne.)Kérlek segítsetek,hogy mit csináljak vele.Nem szeretném állatorvoshoz vinni.Házilag szeretném meggyógyítani.:(
2011. okt. 15. 17:23
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Megvan már a cica?
2011. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Ma reggel már itt volt az ajtó előtt a macska.Nem eszik.Ugrál,játszik,nincs semmi baja.Nem tudom miért ment el.Behoztam a házba,de kiakart menni.Pedig máskor beszalad és nem lehet kivinni.Nagyon rossz kedve van(mert előtte a tesóját ütőtték el.A tesója már halott volt mikor észre vettem.)Hogy adjak neki enni és mit adjak???
2011. okt. 16. 09:34
 33/42 anonim ***** válasza:

Tegyél le neki kaját, mondjuk szárazat, és majd eszik, ha éhes lesz...szerintem meg van most zavarodva kicsit, a történtek miatt.

Ha ugrál, játszik, valószínűleg nincs baja.

2011. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
88%

Szerintem kitaláció a kérdező állításai és minket próbál felzaklatni.

1, elütik a macskám

2, nyugodtan írok ide

3, kijön fél órán belül, de már írok fél órán belül

4, ideírok, miközben az orvos vizsgálja

5, vénetlenül megszökik

6, depressziós, mert nem rég kinyíródott a tesója


Ha csak kitaláció, legyél átkozott a macskák nevében!

2011. okt. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg hollywood-i a történet... :)
2011. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Amúgy amíg kint voltam addig titeket a barátnőm tájékoztatott.Barátnőm ír:amúgy a tesóját a cicának tényleg elütötték szegényt ott voltam láttam nem kamu.
2011. okt. 16. 15:04
 37/42 anonim ***** válasza:

Barátnöd tájékoztatott a te felhasználóneveddel...

Ez után a mondat után már én is kételkedem. :D Világlegsz@rabb magyarázkodása az ilyen.

2011. okt. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Igen én negbízom benne meg persze én kértem,hogy írjon ilyen ...nek.Csak segítséget kértem.De máskor megoldom egyedül.Meg ez nem facebook,hogy itt írd meg a bunkó hozzászólásod,csak amit kérdeztem arra válaszolj.Nem kell bunkózni.Többet nem kérek segítséget senkitől.
2011. okt. 16. 16:35
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki, hogy már láthatóan jobban van a cicád, de bennem is elmerült, hogy ha tegnap még nyüszögött, mára egy kisebb adag gyógyszertől ennyivel jobban van.

Valószínűleg akkor tényleg nem volt semmi komolyabb baja, meg belső sérülése!!

Jobbulást neki!:) És szerintem is enni fog, ha éhes lesz, de mi se nagyon tudunk enni miután egy komolyabb trauma ért bennünket,lehet, hogy nála is így van!

Szia cica!:)

2011. okt. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ha nem akar enni és aggodsz a testi épségéért, akkor olyan falatokkal próbálkozz, amit kulonosen szeret
2011. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!