Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 1 kóbor macskám. Behoztam...

Van 1 kóbor macskám. Behoztam a házba, hogy ne fagyjon meg éjszaka, de szétverte a lakást így hát kiraktam. Nem fog megfagyni éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 10:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nemrégiben megpróbáltam behozni, de egyszerűen nem marad bent.

leszedte az ajtóról a függönyt felmászott a plafonra(komolyan fejjel lefelé lógott a plafonon) felmászott az asztalra stb, stb, stb.

De reggelente nagyon fázik és mindig itt ül az ajtó elött, de ha behozom akkor meg lerombolja a kéglit.

van 1 doboza tettem bele neki kabátokat estére mindig belemászik én pedig 1 vasag takaróval betakarom.

aztán bejövök.

erre már ki is mászott és ott ül a lábtörlőn.

egyezkedtem a szomszéddal, hogy reggel olyan 6 óra fele engedje ki és éjjel 10-11 óra fele meg vigye be magához.

az ő háza ilyen putri vagy mi tehát nem oszt nem szoroz, h ott van a macska.

2011. nov. 22. 20:17
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem kell takargatni, csináld meg neki a kuckót, jó vastag rongyokat tegyél bele aztán kész. Macskák okos állatok, az lesz az első, hogy beleköltözik.

Azért reggelente adhatnál neki egy kis langyos konzervkaját, meg fogja hálálni + vizet. Tejet ne adj neki!

Menhelyre inkább ne vidd be szerintem, ott biztosan nem érezné jól magát, ha a lakásban se...

2011. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem értem.A szomszédnál talán a (putriban) talán megmarad?Vagy talán a szomszédé? Ha kóbor cica valószínű éhes vagy fázik vagy beteg.Készíts neki jó meleg helyet ahol eltud bújni, s természetesen lakasd jól csirke hússal(főt farhát stb)az nem drága.A lakásba tényleg ne vidd be,mert idegen helyen fél,azért vadul meg.Én is ugyan így jártam mint te, még meg is harapott karmolt.Együtt érzek veled.
2011. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Macska ügy?

Itt Hidán eszik a macskát, nyersen főzve még a tyúk húsánál is finomabb.

de Szolnok város/Krtváros területi dögkútból gyakran viszik ki a már elfeledett jószágokat fogyasztásra is.

2011. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!