Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a cicám, valószi...

Nem jött haza a cicám, valószinű hogy haza jön, vagy mondjak le rolla?

Figyelt kérdés
Apszolutt nem rá vall hogy nem jön haza, egy nagyon elkényeztetett kandúr cicáról van szó, ki minden este az ajtóban várja hogy beengedjem, és tegnap este nem talaltam sehol, s ma sem jött haza!
2011. nov. 2. 13:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem jött haza, de nagyon várom azt a pillanatot mikor ismét megpillanthatom, állandóan az ablakban lógok s minden este kimegyek és hivom, de nem jön...
2011. nov. 4. 19:48
 12/16 anonim ***** válasza:
juhhjj...nem irigyellek :S lehet h vki lelőtte vagy elütötte 1 kocsi :S
2011. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
hat lehet, de ha ez a cicusom nem jön haza nekem nem kell másik, mert ez volt az egyedüli cica aki ennyi szeretetet kapott tőlem, s most pedig csak sirok...................................................................
2011. nov. 5. 23:37
 14/16 anonim válasza:
vissza fog jönni nyugodj meg nekem a cicám terhesen ment el este nekem is az ejtóná szokott álni meg mindenhol kerestük d esehol nem találtam és reggelre már megvolt ha éhes lessz úgy is haza fog jönni :D
2011. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De az én cicám már 13.14 napja nem jött haza, nem gondoltam volna hogy ennyire le fog törni, meg fog viselni egy cica eltünése, de igen...
2011. nov. 15. 10:22
 16/16 anonim válasza:
A 4éves macskám augusztus vége felé tűnt el, és még a mai napig sem került elő, nagyon sajnálom :/ Pedig ha látták vna a szomszédok, biztos, hogy jelentették volna, hogy valami baja lett.
2011. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!