Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra megyek egy...

Állásinterjúra megyek egy céghez területi értékesítőnek jelentkeztem! Valószínű hogy megkérdezi mennyi fizura gondoltam mennyit mondjak ami reális?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem alkalmazotti jogviszonyos meló lenne, hanem jutalékos ügynöki. Ne legyen igazam, de az "értékesítői" munkák arról szoktak szólni, hogy amennyit el tudsz lőtyölni az adott termékből (pénzügyi, vagy bármilyen) az alapján kapsz jutalékot és ennyi. Alkalmazotti jogviszonyként hirdették amúgy, vagy inkább nem írtak semmit?
2010. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt írják fix+jutalék és további juttatások próbaidő után
2010. nov. 18. 11:20
 3/9 A kérdező kommentje:
(Egy sörös cég amúgy.)
2010. nov. 18. 11:21
 4/9 A kérdező kommentje:

"Versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos prémium"


Nah megnéztem így van pontosan amit írtam feljebb,az egy másik:) /már annyit néztem kevertem/ akkor itt mit mondjak??:)

2010. nov. 18. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem. Szerintem ha van náluk olyan, hogy "fix", azt nyilván úgy fix, hogy ők mondják, hogy mennyi, a jutalék meg ugye annyi, amennyit te csinálsz. Szóval nem biztos, hogy lesz ilyen kérdés. Esetleg megkérdezhetik, hogy mik a céljaid, mennyi keresetet szeretnél. Ez tényleg nehéz kérdés, hogy milyen válasz számít "jónak". Szerintem ne legyél nagyon kishitű, hogy minimálbér, meg ilyenek, de telhetetlen sem, hogy többszázezer. Mondd az, hogy ami a megélhetésedet és a szép lassú gyarapodásodat biztosítja.
2010. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nagyon izgulok mi lesz,de ezt nem mutatom hálisten leplezni azt tudom!:)
2010. nov. 18. 11:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A területi értékesítés esetén ha van is fix, az minimális, és inkább a jutalékkal kell sakkozni. Illetve ilyennél általában vállalkozói jogviszonyban alkalmaznak (vagy feketén), pont a jutalékrész miatt, tehát ezt fogják kérni, hogy váltsd ki a vállalkozóit.
2010. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom nem kell,meg nem is írják vagy ezt direkt nem?!:S Mind1 mert ha kérik eszem ágában sincs vállalkozó lenni akkor majd lesz más meló...valamikor!
2010. nov. 18. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem szokták írni.
2010. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!