Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki nem szereti a macskákat,...

Aki nem szereti a macskákat, mit nem szeret rajtuk, bennük?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
74%

Én el vagyok velük, van is macskám és valamiért jó érzéssel tölt el amikor gyöngyölgethetem azt a puha vattapamacs bundáját, de a kutyákat előnyben részesítem. Minden állatot tisztelek és becsülök, de azt nem bírom, amikor valaki túlzásokba esik. Pl. a sógornőm, de főleg a férje mindenhova beengedi a macskát a lakásban, még az asztal tetejére is. A terhes nőket meg különösképpen óvni kell a macskától. A sógornőm szerint a macska okosabb mint a kutya. Hát ezzel nem értek egyet. mint ahogy már fentebb írták, nem tanul a saját kárán, nem véletlenül tűnik el több macska, mint kutya, azon kívül próbálj meg egy macskát betanítani a vakvezetésre és nyomozásra, vagy bármire, ami segítené az embert.

Végezetül egy vicc:

Egy kutya gondolatai: Itt van ez az ember, ételt, szállást biztosít nekem, megsimogat, szeret, mindent megad nekem, ezek szerint Ő az Isten.

Egy macska gondolatai: Itt van ez az ember, ételt szállást ad nekem, szeret, minden megkapok tőle, ezek szerint ÉN vagyok az Isten.

2011. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%
Nem azt írtam, hogy utálom, hanem hogy NEM SZERETEM őket (ezt a nagymamámat utálom, rá is szolgált, de ez nem tartozik a tárgyhoz). És tudod mit? Szívem joga nem szeretni egy olyan állatfajtát, ami miatt nem ismerhettem a bátyámat, és ráadásul még a személyiségük sem szimpatikus. Ha látok egy macskát nem rúgom fel/ütöm el, tehát hagyom őket békén, viszont hogy nem szeretem őket, az teljesen magánügy, nem érdekel, hogy egy macskás mit gondol róla.
2011. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Megkérdeztem fiamat, mert ő sem szereti a macskákat, azt mondta azért, mert a macska sunyi.
2011. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Megköszönném, ha nem pontoznátok le azokat a válaszolókat, akik szeretik a macskákat, mert a tiétek egy vélemény, és az övék egy másik.

Én nem pontozok senkit sem.

2011. nov. 8. 15:23
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Hibáztasd azért a macskákat, tehát az ÖSSZES macskát, mert a családod képtelen a helyes állattartásra (Y) Az emberi ostobaság mérhetetlen.



A kérdéshez:

A legtöbb ember azért nem szereti a macskákat, mert önző éa egyoldalú barátságot, szolgaságot, behódolást vár, nem egyenrangú társként kezeli az állatot, pedig ő is ugyanolyan érző lélek. "Szerencsére" van egy másik, kutyának nevezett állat, ami tökéletesen megfelel ezen kritériumoknak.

2011. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
81%, kérlek ne játszd itt a bírót, hogy te döntöd el, mit kell szeretni... Én nem szeretem a macskákat, más a tökfőzeléket etc. Mindenkinek joga van, hogy ne szeressen bizonyos dolgokat. A kutyák lebecsmérlését külön kikérem. Még jó, hogy itt azok lettek lepontozva, akik a kérdésre válaszoltak, nem csak vitatkoztak...
2011. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

"Megkérdeztem fiamat, mert ő sem szereti a macskákat, azt mondta azért, mert a macska sunyi."


Én viszont nagyon szeretem a macskákat, mindig volt cicám, az első 16 évig élt, minden nap elémjött amikor érezte, hogy jövök hazafelé a suliból.

2011. nov. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
25%
82% Látom nem tűnt fel, hogy a hozzászólásom második felének köze sincs hozzád. A másik megszólalásodhoz inkább nem fűzök semmit, értékelhetetlen.
2011. nov. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
44%
szerintem nem lehet egy kalap alá venni az összes macskát, a barátnőm macskái igen idióták vadak buták és kis szemetek voltak, fuj de rühelltem őket, magamban csak vigyorogtam mikor megszöktek, az én cicám viszont nagyon okos, teli van érzelmekkel, duzzog, ha kiabálok vele, sír ha nem vagyok ott, de mindig hozzám bújik és játszani akar érdek nélkül....
2011. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
66%
Aki ismerősöm nem szereti őket, az azért, mert a macska makacs, nem ragaszkodó, hűséges, és nem lojális 100%-ban. Én pont ezért imádom őket, mert én is mindig szabad emberként kezelem magam, ugyanolyan makacs és önfejű vagyok, viszont nagyon tudok szeretni. A mi cicáink mind egyemberes macskák voltak, az előző engem szeretett, velem aludt, ha sírtam, a fejét a fejemhez nyomta, mintha le akarná törölni a könnyeimet. A mostani cica anyukámhoz ragaszkodik, mást csak minimális simogatásig tűr meg. A kutyánk mindenkit szeretett, imádott középpontban lenni, és már a legkisebb elszakadás után is mind a hármunknak nagyon örült. Épp a macskák fent felsorolt tulajdonságai miatt megértem azokat, akik nem kedvelik őket kifejezetten. :)
2012. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!