Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki nem szereti a macskákat,...

Aki nem szereti a macskákat, mit nem szeret rajtuk, bennük?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
én szeretem a jó puha bundájukat simogatni ja és nem sunyi!! :) 14/F
2013. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%

Nem mondom, hogy nem szeretem, de inkább kutyás vagyok. Van cicám, de gyakrabban felidegesít, mint a kutyáim. Azt hiszem azért nem szeretem annyira, mert vannak olyan tulajdonságai, amit emberben sem szeretek. Kicsit önző, érdekből cselekvő, makacs és szófogadatlan. Talán úgy tudok leginkább válaszolni a kérdésedre, hogy megválaszolom az ellenkezőjét, aki szereti, miért szereti: Az, hogy ki milyen állatot szeret, az tükrözi az ember személyiségét. A sógornőm macska imádó, a kutyákat nem szereti és ő pont egy önző, makacs és érdekből cselekvő ember. Azt mondta, hogy a kutyákat azért nem szereti, mert azokkal állandóan foglalkozni kell és nem önállóak. Ez utóbbi szerintem nem igaz, de mindegy. Az én kutyáimmal pl. folyton szemétkedik, ha épp itt van (hál' Istennek ritkán van itt) csak azért szemétkedik, mert én őket tolerálom jobban. Fordított esetben én pl. nem szemétkednék egy macskával, csak mert a másik szereti. Elvagyok a macsekkal, tök jópofa sokszor, meg zabálni való, ahogy fetreng, tollászkodik a napon, és aranyos, mikor össze bújik a kutyákkal, de bosszantó, hogy csak akkor lehet hozzá érni, amikor neki olyanja van. Végezetül egy eb/maccs gondolat: Kutya gondolatai: Itt van ez az ember, ételt szállást biztosít nekem, megsimogat, Ezek szerint Ő az Isten.

Egy macska gondolatai: Itt van ez az ember, ételt szállást biztosít nekem, ha akarom megsimogat, Ezek szerint Én vagyok az Isten.

2013. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

utolsó: szerinted egy olyan ember, aki makacs, érdekből cselekvő stb. szerethet egy ugyanolyan makacs, érdekből cselekvőt? tehát ha ő is a saját érdeket tartja szem előtt, hogyan zárhatna valaki olyat a szívébe, aki szintén a saját érdekeit tartja szem előtt és nem az övét? ez szimpla paradoxon :D


az írásodban azt állítod, te azt várod, istenként kezeljen az állatod. ki is itt az önző?

2013. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

23. Eléggé felületesen olvastad el amit írtam. Kezdem a végével: Ez egy ezer éves vicc, nem én gondolom így, hanem a kutya és a macska.

A másik tény, amit szintén nem én találtam ki, hogy az emberek tulajdonságát tükrözi, hogy milyen állatot szeretnek. Megint a sógornőmet hozom példának, mert elmondta, hogy ő azért nem szereti a kutyákat, mert azokkal folyton foglalkozni kell és pitiznek a szeretetért, jobban gazdifüggők, viszont a macska bizalmát meg kell nyerni és a macska önállóbb.

2013. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
32%
az alattomosságot, és azt hogy kihasználja némely emberek gyengeségét szeretethiányát, nem szeretem a macskákat!!!!! sohasem szerettem! mihaszna ingyenélő alattomos teremtmények!
2014. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
15%

Fajtától, karaktertől, színtől függően válogatom őket. Ha nem felel meg az én ízlésemnek, akkor tőlem fel is fordulhatnak...

Messziről aranyos, de nem kéne.

Hullik a szőrük, nyávognak, karmolnak, mindenhol ott vannak, hisztiznek.

Nem vagyok allergiás, de vakarózom a szőrtől.

Én nem szeretem őket tartásra.

2014. aug. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Undorítóak!

Szőrhullás, büdösek, sz°rnak ahova nem kéne, etetni kell őket. Mennyi pénzt, időt és energiát spórol az ember, ha nincs állata, de főleg nem macskája.

Haszontalan állatok. Az ember legalább tanul vagy dolgozik valamiért, a macska meg teli szüli az országot és rengeteg madárfaj kipusztulásáért felel. Él, szaporodik, majd meghal. Engen aztán krv sok haszna van.

2017. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!