Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Látott már az állatod sírni?...

Látott már az állatod sírni? Hogyan viselkedett?

Figyelt kérdés
Van egy Maine Coon macskám és Ő mindig jön, mikor sírok (nemrég halt meg Anyu...) Mindig dörgölődzik, dorombol, nyalogatja az arcom:D Eddig elég távolságtartó volt, Ő nem az a tipikus macska, aki szereti a dögönyözést. Az utóbbi időben mégis mindig a közelemben van és "vígasztal".
2011. nov. 20. 23:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Szia!


:-)) Aranyosak az állatok! Nekem is volt kutyám, szintén egy Labrador. A Labradorok és a Golden retrieverek (is) nagyon okosak, nem véletlen képezik ki őket vakvezető kutyáknak.

2011. nov. 24. 18:34
 22/23 anonim ***** válasza:

Engem sírni még nem látott a cicám (1,5 hónapja van nálam), de igeg már voltam amikor eszökött a hörcsögöm és féltem hogy vagy a macska bántja vagy nem találjuk meg stb. és a félős cicám egyszercsak odajött és elkezdett nekem dorombolni és bár nem bújt de olyan aggódva nézett.

Részvétem és remélem hogy sikerül feldolgoznod!

2011. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:-) Aranyos!


Köszönöm!

2011. nov. 27. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!