Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a történetről?

Figyelt kérdés

Még tavaly nyáron született 5 kiscicája a macsekomnak, és a neten hrdettem őket, és egyszer egy férfi felhívott (nem egy rokonszenves apuka benyomását keltette, a hangja), hogy kellene neki cica, mert a gyerekek akarják. Kérdeztem, hogy melyik kellene, erre ő azt mondta hogy az összes kellene, ha még megvannak, erre én természetesen leráztam!

Szerintetek mire kellett volna neki 5 kiscica?


2011. nov. 25. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
talán mert nem akart egyedül venni egy kis cicát én is megvettem egy egész almot és itt vannak még most is valaki egyet valaki ketöt vesz valki pedig többet nem értem minek kellet lerázni hisz csak a gyerekeinek akart meglepetést lehet és mivel tavaly nyáron születtek a kiscicák azért elég rossz lesz nekik hogy már több mitn egy évesek és kilesznek szakitva a megszokot helyükröl igy akár még bajuk is eshet
2011. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megenni biztos nem akarta...ha márkás cica volt akkor tenyészteni , de lehet hogy egyszerűen a gyerekeinek vette meg mondjuk a szomszédja is kért ..vagy a faluba ő is eladta drágábban.....
2011. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Találtak gazdit a kicsik, már nincsenek itt!!!

Vannak sokan akik 2 cicát visznek haza, de az 5-öt sokallom, és én nem kockáztattam, (igaz, hogy így sem tudhatom, biztosan, hogy jó helyre kerültek e a kicsik) lehet, hogy tényleg csak kedvencnek kellettek volna, de 5 nöstény ivartalanítása elég drága, ha meg nem ivartalanttatta volna őket akkor rengeteget fialtak volna, nekem nem stimmel akkor sem a stori...

Egyébként sima házi cicák!

2011. nov. 25. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kígyóeledelnek akarta őket. Jól tetted, hogy nem adtál neki cicát.
2011. nov. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Feltett bármilyen kérdést azon kívűl, hogy megvannak e még? Pl: milyen neműek, milyen színűek, egészségesek e, voltak e féregtelenítve, milyen oltásokata kaptak eddig, mennyire vannak emberekhez szokva,kinti vagy benti cicák, esznek e már önállóan, meg nézhetné e őket a gyerekekkel, stb.? Ha semmi nem érdelelte a cicákkal kapcsolatban akkor én is elutasítottam volna. Nem tudtam volna nyugodtan aludni, mindig azon kattogott volna az agyam, hogy mi lehet a cicákkal.

Nálam is születtek már többször is kölykök, de ilyet még nem hallottam. Mindenki max egyet akar és többnyire fiút.

Én mindenkitől e-mail címet kértem fizetség helyett és hogy számoljanak e néha a cica állapotáról. Bevállt.

2011. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!