Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férges lett a macskám mit...

Férges lett a macskám mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés

Van egy szoba macskám,nagyon ritkán van udvaron.1évbe kb csak 3szor, akkor is pórázon.Mert így kaptam hogy az előző gazdái se vitték ki udvarra,ezért nem szeret az udvaron se lenni.Ígyhát biztos nem kint kaphatta el.

A FÉREG RÖVID VÉKONY ÉS FEHÉR.KISSÉ MEGVAGYOK ILYEDVE, UGYANIS NINCS PÉNZEM KIVÁLTANI NEKI GYÓGYSZERT ÉS ELVINNI ÁLLATORVOSHOZ.NINCS VALAMI MÁS HÁZI MEGOLDÁS?

FÉLEK HOGY ESETLEG ÉN IS ELKAPHATOM TŐLE.SOS SEGÍTSEN VALAKI!!!


2011. nov. 26. 08:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,úgylátszik vannak jó emberek :)

Persze énis átnézem majd a székletét,vagyis majd a barátom. :)

Azért várok még válaszokat, hátha vannak még megoldások.

És a macskámat nem kell elvinnem az állatorvoshoz?Vagy az ürülékéből?mert úgy olvastam hogy abból állapítsa meg hogy milyen gyógyszer kell neki..VAgy ez hülyeség?! :)

Szép napot mindenkinek

2011. nov. 27. 10:21
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a cicót is elvinni. De ha bizonytalan vagy, előtte beszélj telefonon a dokitokkal és ő megmondja. Nekem nem kellett vinni, elmeséltem, milyen dögöt találtam a székletben és CestalCat-ot adott.
2011. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Vettem neki gyógyszert úgyhogy már minden oké:) más nem olyan:)
2011. nov. 29. 17:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ha féreghajtót veszek akkor sose viszem a macskákat mert 1.3 nagyot eléggé macerás elvinni meg az orvost elötte felhívom és elmegyek megveszem aztán itthon beadom neki :)
2011. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!