Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A te cicád melyik szárazeledel...

A te cicád melyik szárazeledelt és konzervet szereti?

Figyelt kérdés
Nekem egy 2 hónapos,lakásban tartott házimacskám van.Szárazeledelt ritkán eszik,egyébként Friskies Juniort vettünk neki.Nedves eledelből az Aldis Shah-ot kapja,mert oda járunk legtöbbször,de kapott már Felixet és Gourmet-et is.15/L

2011. nov. 30. 20:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az én cicám sem szerette a száraztápot, szenvedtünk vele, mert arra nincs időm, hogy főzögessek neki, az alutasakosból meg nem akartam annyit adni, meg drága is. Aztán utánbaolvasgattam, és vettem egy kiló Orijent (hat halasat, baromi büdös), a macska majd kitépte a kezemből a zacskót, imádja! Alutasakosból whiskast kap, meg kitekatot.
2011. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2 hónaposan szárazat még nem tud enni, majd fogváltás után szokik rá. Az enyém nem kapott mindenféle drágákat (pl. Whiskas, Kitekat). Megbolondul a Lidlben kapható pástétomért (nem ugrik be a márka, de fémszürke dobozkában van). Szintén Lidl-ból szerzünk neki Coshida-s konzervet meg száraztápot, nagyon szereti mindegyiket.
2011. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Az én cicám a tápot nem nagyon szereti, de miután napközben azt kap megeszi, anyukám rendel hozzájuk én csak zacskóban kapom, ugyh nemtom h milyen fajta, de valami spéci táp. Konzervet meg ilyeneket nem kap, mert mégis csak húsevő állat.... Úgyhogy nyers húst kap napi 2x.
2011. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A mi cicáink főtt csirke és pulykahúst kapnak (állat eledelnek szánt belsőségek, szárny és mellnyesedék) rizzsel, néha konzervet és néha száraztápot (Whiskas, Friskies).
2011. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
72%

#10

"Mikor kifogyott egyszer nem rendeltem időben ezért egy hétig gagyi tápot kaptak (még csak nem is a friskies és társai, hanem az egy fokkal jobb cat chowot)."

"100%-ig biztos vagyok benne, hogy a gagyi tápnak köszönhettük a bajt és az orvos is megerősítette, hogy nem véletlen, hogy a gagyi táp etetésekor jött elő a probléma."


Ne haragudj, de te tényleg elhiszed, hogy 1 hét "gagyi" táppal való etetés miatt jött elő a probléma? Mások évekig etetnek ilyen táppal és nincsenek ilyen gondjaik. Nyilván nem alakul ki egy ilyen probléma 1 hét alatt. Az állatorvos pedig nyilvánvalóan érdekelt abban, hogy bizonyos tápokat ajánljon.

Ez a fajta probléma inkább abból ered, hogy a macska kevés vizet vesz magához és a száraz tápot falja egyfolytában. Ha a macska kap elég konzervet vagy húst akkor ez a probléma könnyebben elkerülhető.


Az én macskám jelenleg Kitekatot eszik és olcsóbb konzerveket.

2012. máj. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszolónak teljesen igaza van! Rengeteg macska van a világon, aki nem hogy drága tápot nem kap, de még olcsót sem, hanem házi kaját, és netán még egerészik is, és az égvilágon semmi de semmi baja! Szerintetek mindenkinek van pénze drága tápot venni? Ettől függetlenül több millió embernek van macskája, és köszönik szépen, makk egészségesek. Lehet, hogy a drágább tápok jobbak, de régen a természetben sem volt állandó táplálék, és ott sem az első osztályú osztályú külön macskák igényét kielégítő táp! Az emberek többsége néha olyan buta, hogy az már szinte fáj. Azt hiszik, hogy ha őket szél és napsütés éri, akkor ők is, és a cicájuk is egyből belehal.
2012. máj. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na a gagyi táp és az egerészés között akkora a különbség minőségben az utóbbi javára, hogy ha azt le tudnám zongorázni, egy Liszt Ferenc méretű tehetség lennék..... A gagyi tápokba azt teszik bele, ami már a haszonállatok takarmányába sem felel meg....
2012. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!