Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatkínzás lenne? Mi kell...

Állatkínzás lenne? Mi kell egy kiscicának? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jó napot kívánok!Karácsonyra szeretnék kérni egy kis macskát,de nem lenne állatkínzás ha szoba cica lenne?Jól érezné magát vagy szenvedne a bezártságtól?Havonta elég lenne rá 20.000 forint?Mi kell egy szoba cicának,fekhely,tálkák,eledel,játékok,kaparófa,almos tálca,almon,oltások,féregtelenítés,ivartalanításon kívül ?kell Őket nevelni valamire,asztalról evés,bútor szétszedés,szobatisztaság,stb..re(ha egyel talán kell)?A normális válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2011. dec. 11. 14:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

[link]


Róla írtam Ő egy Thai macsek.

2011. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Értem ! :D Tényleg sok ember kidobja kedvencét,akár kutya,akár macska vagy más egyéb állat,megunják.Nekem első cicám lenne,de van már egy keverék kutyám aki 6 éve velem van,a cicát is fel nevelném amíg el nem pusztul.Nagyon szeretem az állatokat,soha nem okoznák fájdalmat nekik illetve nem raknám ki.A kutyusokra igen,kell adót fizetni de nem olyan vészes ,ráadásul a kutyusom chipes,ivartalanított,oltot,külső-belső parazita mentes,jól nevelt eb.A cicusokról tanulnom kell még pár infót de az is meg lesz :) Köszönöm a válaszokat és mindent,mindenkinek!
2011. dec. 11. 22:43
 23/25 anonim ***** válasza:

Személy szerint jobban szeretem, ha a cica kinn is, és benn is van. Igaz, nekünk kertes házunk van, és 20 macskánk, sziámi, és házi macska is, és a kidobott cica is (oltás, etetés, velük való foglalkozás, stb. nálunk nem probléma). A sziámim viszont nagyon fázós. Ő ahogy hideg van, mindig bejött. A többi is. A cicák jól alkalmazkodnak. Ha tényleg foglalkozol majd vele, akkor szerintem nyugodtan tarthatsz macskát. Viszont az felől nekem is kétségeim vannak, hogy egy menhelyi cica jól viselné a bezártságot.


Lakásban tartott cicákat nem szoktak kiengedni?

2011. dec. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen ahogy az utánam írok írták, azért ijedtem meg mert nagyon sokan állatot kérnek karácsonyra, húsvétra meg főleg, és ilyenkor a sok gazdag gyerkőc a tökéletes cuki chihuahuájával meg fajtatiszta perzsájával henceg majd amikor már rájön hogy le kell vinni sétálnia kutyát meg szétkap dolgokat az állat, azokat úgy dobják utcára hogy többet viszanemjön!
2011. dec. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 VBettina válasza:
Inkább menhelyi cicàt hoznék ha lakásba is. Meg értem h elötte kint volt de most egy ketrecbe van bezárva es sokkal nagyobb szuksege van ilyennek befogadóra mint bàrmelyik másiknak. Inkább lakásban szaladgàljon mint egy ketrecben üljön. Ott megbolondul. Nem mindegyiket adják örökbe vki sokáig ott ül ugy h utcai cica volt hát ettöl őrül meg a macska. Ez utàn a lakás neki jó nagy ahol feltud fedezni játszani és meleg is van nincs kitéve veszélynek. Ők nagyon hálásak ha megmenti vki őket
2012. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!