Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám kideríteni azt,...

Hogyan tudnám kideríteni azt, hogy a macskám ivartalanítva van-e?

Figyelt kérdés
Sajnos az előző gazdikat nem tudom megkérdezni, a cicának én vagyok a negyedik gazdija. Fontos lenne nagyon.
2011. dec. 16. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a körülmény az, hogy szabad eget még nem látott, emeleten, bezárt lakásban van, szinte egész nap egyedül...
2011. dec. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%

83%-os, te még mindig nem fogtad fel miről van szó? A macska NEM produkálja a tüzelés tipikus jeleit, tehát NEM ajvékol meg vinnyog elviselhetetlenül egész nap, NEM fetreng, nem pucsít, nem pisil össze mindent... Tehát VALÓSZÍNŰLEG ivartalanítva van! Szóval mégis mi az istenért kellene fogamzásgátlás, amíg nem egyértelmű, hogy ivaros-e?

Azt meg, hogy neked mi a véleményed a lakásban tartott macskáról, szerintem senki nem kérdezte!

2011. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó - köszönöm szelíd és szimpatikus hozzászólásodat. A macskádtól sokat tanultál: karommal neki a másiknak.
2011. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

Fogamzásgátlót soha az életben nem adnék a macskámnak! A panel-ellenesek is megnyugodhatnak, már kertes házban lakik a cica itt nála, nyáron felügyelettel ki is mehet (nem szeretném, hogy valaki elvigye/elüsse/bántsa). Szerintem jó dolga van, jó minőségű kaját, friss vizet kap. Játszunk is vele, de ezt már annyira nem szereti, lassan kilenc éves a kis hercegnőm. :)

2011. dec. 21. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!