Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mégis mit csinálhatnék még?...

Mégis mit csinálhatnék még? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Van 3 szobacicám, és állandóan a bútorokra pisilnek-kakilnak. Az alom mindig tiszta (4 alomtál van, nem egy helyen és már többféle almot is próbáltam), belenyomtam már az orrukat, ecettel áttöröltem a bútorokat, hogy ne legyen szaguk... már mindent próbáltam és semmi... ugyanúgy a bútort használják WC-nek. Egészségesek, állatorvos látta őket. A bútorokon már többféle takaró, fólia, minden volt, de még azalá is képesek bemászni piszkítani.


A következő ötletem, hogy megválok tőlük, mert ezt már nem lehet bírni, bármennyire is szeretem őket. Esetleg valakinek ötlete?


2011. dec. 24. 23:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Sajnos a legtöbbet már próbáltam, amit még nem, azt majd kipróbálom, hátha...
2011. dec. 28. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!