Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, nem bírom...

Mit csináljak, nem bírom tovább!?!

Figyelt kérdés

Nagyon beteg a kiscicánk :S És senki sem akarja állatorvoshoz vinni! Olyan, mintha meg lenne fázva, de nem, mert abból már tuti kigyógyult volna... Így van már egy hete. És nálunk erről hallani sem akarnak (az állatorvosról), már le is ordítottak miatta. Nekem ettől hánynom kell (komolyan), hogy most épp családi meeting van, és mosolygós szemmel nevetgélnek egy ilyen beteg macska mellett. Pedig még a vendégeink is megjegyezték, hogy rossz bőrben van. Szóval a macskának nem tudom mi baja, mert nem vagyok szakértő. Úgy látszik, apukámmal más a helyzet, mert megmondta, hogy a macska megvan fázva, és nem akar még egyszer hallani róla, örüljek, hogy egyáltalán behozta. Minek az ilyennek macska, vagy bármilyen más állat??!?

Szegény cica fekszik itt az ágyamon, és szuszog. Szédelegve járkál, mint a részegek (nem gyenge, hanem szédül). Evett minden nap este, konzervet meg kamillateás meleg tejet. Leül, és komótosan befalatozza az egészet. Széklete teljesen normális. És amúgy az a szokása, hogy ha a mancsára teszem a kezem, akkor a karmaival öleli. Nem belemélyeszti az ujjamba, hanem "fogja a kezem".

Már tudom, hogy elviszem állatorvoshoz. Van egy kis pénzem, meg mamámtól kérhetek kölcsön.

Hol találok állatorvost dec.27-én??? Vidéki vagyok.


15/L


2010. dec. 28. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Rendes tőled, hogy érdekel a cica sorsa, miközben a felnőttkorúak meg jól elvannak. Nekem is megszakadna a szívem.

Hétfőtől minden nyitva van normál nyitvatartás szerint, az állatorvosok is rendelnek. A vidéki mit jelent pontosan? Mert én is vidéki vagyok, de nagyváros. Ha a közelemben laksz, akkor tudnék segíteni.

Fanni

2010. dec. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
28. van. Elvileg normál munkanap és nyitvatartás szerint léteznek az állatdokik is, de mivel nem mondtad hol laksz, így passz, nem tudom hol találsz.
2010. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Írd meg hol laksz és keresünk neked állatorvost.
2010. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
65%

ez gáz..:S a cicák bele is halhatnak a megfázásba, mert folyton lenyalják az orrukról a öhömm..tudod..:S

minél előbb el kéne vinni állatorvoshoz, mert különben nem hiszem hogy sokáig fogja bírni..:/

2010. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A "kiscica" szó alatt mit értesz? Ha nagyon fiatal, lehet megfostosodott, amibe bele is halhat szegény. Ez attól lehetne, ha sokat simogatod, meg dobálod(nem feltételezem, bocsi!!), de játszás képpen. Néhány cica allergiás a tejre,(tényleg) a mi macskánk is fosik tőle, meg prüsszög is tőle. Lehet hogy férges.. Nem szokott nyervogni, ha simogatod a hasát? Tényleg el kéne vinni állatorvoshoz, biztos tud valamit ajánlani..


[link]


Itt lehet találsz valamit.. Ennyit tudtam segíteni, remélem meggyógyul a kiscicád...

2010. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Angelica1992 ***** válasza:

Hát én is (sajnos) egy linkkel tudok csak segíteni =S

www.haziallat.hu

Ha leírod a tüneteket, akkor egy állatorvos válaszol majd neked, hogy milyen betegségek lehetnek

2010. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem aktuális, meghalt a cica :(

Pedig már el is indult az állatorvos hozzánk, úgy kellett neki szólnom, hogy ne jöjjön, fölösleges. (Ez tegnapelőtt történt, sajnálom hogy akkor rötön nem írtam le ide).

Kirobbant otthon a családi botrány, de legalább annyit elértem, hogy egy kicsit elszégyellték magukat, és megígérték, hogy ha legközelebb lesz állítunk, arra jobban oda fognak figyelni. Bár most egy darabig nem hiszem hogy bármilyen állatunk is lesz, de ha egyszer igen, remélem majd emlékezni fognak erre.


Remélem aki hasonló helyzetben lesz annak tudnak segíteni a linkjeitek, amiket ide írtatok.

2010. dec. 31. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Tegnap előttig vártál az orvossal? Szegény cica, te is szégyelld magad.
2010. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szégyenlem is.
2011. jan. 2. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!