Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Jöhet foga egy 10 hetes...

Jöhet foga egy 10 hetes babának? Nyálzik 2 hete sokat sir csattogtatja az állkapcsát feszeng hisztizik nem akar aludni és szopni is nehezen van hogy a lefejt tejet csak üvegből fogadja el!

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
10 hetesen nem valószínű még. Az enyémnek ömlött a nyála 5 hónapos koráig, sírt, rágta az öklét, mindenki állandóan azt hajtogatta, hogy a foga jön, és most, 8,5 hónaposan bújt ki a két alsó neki. Nem lehet hogy inkább a hasa fáj (abból gondolom, hogy feszeng, és nehezen fogadja el a kaját)
2009. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet meg fáradtság is tudom szoktam kakiltatni hőmérővel ilyenkor megnyugszik kicsit.nagyon odafigyelek az étkezésre nem esze mmár lassan semmit hogy ne fájjon a poci:(
2009. aug. 29. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

De azért egyél, mert az meg a tej rovására megy. K-betűseket kerüld (káposzta, kelbimbó, karfiol) meg a babféleségeket, amik puffasztanak, mást mindent egyél-igyál nyugodtan. :)


Hőmérőt nyugodtan használhatod, akár minden nap is, nem fog függővé válni, mi 4 hónapig használtuk, mert szükség volt rá a kakiláshoz. Aztán mikor elkezdtük (4 hónaposan) hozzátáplálni, rendeződött a hasfájás is, meg a széklete is. Tarts ki, már nem sokáig tart a sírós korszak! :)

2009. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez. 8hetesen kezdodott h nyalzik jobban. Sokszor fuj buborekot. Mindent a szajaba tom.A hasa neki is faj, ezert rengeteget sir, majd pukizik. Volt ugy hogy 6 napig nem volt kakija,amikor meghomeroztem es jott rendesen. Nha azota rendesen alszik,eszik jol van :)
2009. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!