Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem "kellett" neki a tej?

Miért nem "kellett" neki a tej?

Figyelt kérdés

Nemrég adtam a cicámnak tejet. (Igaz, a tejnek kicsit hús szerű íze volt, mert sok a hűtőmben a hús) Odaadtam neki, az elején ivott, de utána kap 2-t kortyolt, körbenézett és ez így ment egy darabig. Aztán elment tőle és lefeküdt. Megmosakodott.. Majd pár perc múlva megint ivott 2-3 korty tejet..


Tudom, hogy bután hangzik, de eddig mindig szívesen megitta a tejet. Lehet tőle valami baja? a "hús" ízű tejtől?

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)


2012. jan. 4. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha baja lenne tőle meg sem inná. Enni sem eszik meg bármit, hiába éhes.Semmi baja nem lesz, ne aggódj.
2012. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2012. jan. 4. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért vigyázz azzal a tejjel, mert köztudott, hogy a macskáknak mindig megy tőle a hasuk. Persze ez lehet, hogy csak fajta kérdése, de én macskás vagyok, úgy hogy én már csak tudom. Inkább savanyitott tejtermékeket adj neki.

Remélem hasznos volt számodra a válaszom...

2012. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Egyébként a cicámnak nem szokott hasmenése lenni *lekopogom* a tejtől:)
2012. jan. 4. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!