Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskajátékot válasszak?

Milyen macskajátékot válasszak?

Figyelt kérdés
Főleg olyan játék érdekelne, ami "interaktív" játék, van valakinek tapasztalata, hogy milyen. Pl. ami egy hosszú cső és laszti van benne, ill. hasonlóak érdekelnének. Valaki tud adni ötletet,hogy melyik a jó?, ami esetleg "megdolgozná" az agyát?
2012. jan. 9. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy ilyenek menyire vannak.

De pl van olyan labda amibe száraz tápot tudsz tenni, és ahogy játszik vele egyessével kipotyog belőle a táp.

2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több ilyen játékot láttam már,pl. a Petnet webáruház honlapján, kifejezetten lakásban élő cicáknak csinálják. Az a gondom, hogy fogalmam sincs használná e,és csak úgy venni, meg elég drága.

Köszi a jutifalatadagolós-labdás ötletet, ezt biztosan fogja díjazni a macskám :-)

2012. jan. 9. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Megnézegetettem a honlapot, jópofa játékok vannak benn, bár hogy játszana-e velük, hát nem tudom.

Az én cicám nem igen szokott játszani, igaz ő kimehet, vadászhat.Ilyenkor télen amikor nem igen tud vadászni, akkor szokott egy keveset játszani de azt sem viszi túlzásba.Karácsonykor a szalon cukorral szokott, meg pl tegnap elött 1 darabka füstölt csülköt, ami aprítás közben leesett hajkurászott a lakásban vagy fél órán keresztül. :)

Viszont a csipogó, és egyébb hangot kiadó játékokat nemigazán szokták szeretni.

A fiamnak van zuzupetse, nem tudom ismered-e, egy kis robot hörcsög ami rohangál fel alá, és közben csipog.Na azt hittem többet fog vele játszani a macska mint a gyerek, de nem kimondottan fél tőle.

Szóval azt javaslom ha veszel valami játékot, akkor annak ne legyen hangja.

2012. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, az én macskám sem szereti a hangot adó játékokat. Volt egy csörgős labdája, az ágy alá menekült előle. A sima labdákat viszont szereti, elpofozgatja őket. Én vettem még ilyen pálcásat, a pálca végén van egy hosszú zsineg, annak a végén egy labda, abból pedig színes szalagok lógnak, azt is szereti kergetni. Ha nincs időm játszani vele, egyszerűen csak bedugom az övembe a pálcát, ő meg rohangál utánam.

A szaloncukorpapír nálunk is nagyon menő volt, még most is találok az ágy alatt, polcos szekrény mögött eldugva :D Az újságpapír galacsint is nagyon szereti.

2012. jan. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ötleteket! A hangos játékokat akkor nagyívben kerülöm!
2012. jan. 10. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Javaslom a cicapecát, és a keljfeljancsit. Láttam olyan amcsi macskajátékot is, ami körpályán mozgatta a gumiegeret. Szerintem az fölösleges marhaság. Az én cicámnak vagy egy rózsaszín gekkója, azt rángatom neki, imádja!
2012. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!