Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak a cicaimmal?

Mit csinaljak a cicaimmal?

Figyelt kérdés

Van egy cicam,akinek nyaron szulettek kolykei es megtartottam az egyik kislanyt.De most,hogy nagyobb(6 honapos) az anyamacska megvaltozott(elkezdett harapni,karmolni,morog es veri a kicsit).

A valaszokat elore koszonom.


2012. jan. 11. 09:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez a történet, csak itt fiú a kiscica, akit megtartottunk.

Sajnos, az szülő és a kölyke nem tűrik meg egymást örökké, mert a szülő el akarja kergetni, mint ahogy az oroszlánoknál is. :S

2012. febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Es te mit tettel?(az utolsotol kerdem)
2012. febr. 16. 15:57
 13/26 A kérdező kommentje:
varom az ujabb tanacsokat:)
2012. márc. 5. 21:48
 14/26 A kérdező kommentje:

Kerlek mondjatok meg valamit,mert mar nem birjak egymast!!!

Mit csinaljak veluk???

Amugy a kislany most mar 8honapos.

2012. márc. 27. 15:56
 15/26 anonim ***** válasza:
55%
SOS ivartalanítás. Ivaros macskákat nem fogsz tudni együtt tartani.
2012. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet együtt ivaros macskákat tartani, csak gondolom kert kell hozzá legalábbis nagymamámnál így működik a dolog.
2012. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
szerintem is. Az én mamámnál is együtt él a kertben 4 cicus, abból 3-nak mind a Virág nevű a mamája, és jól megvannak
2012. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Lehet együtt tartani, de minek? Kertben tartott ivaros macska nagyon messze van a felelős állattartástól, hisz semmi szükség szaporítani a milliós gazdikereső macskák számát. Gondolom a született kölykök nem az összes oltásukkal és féreghajtásokkal szoktak szerződéssel jó gazdihoz menni... Az ivartalanítás a macska érdeke az egészsége miatt. A gazdi érdeke, mert így ússza meg a legjobban. A gazdikereső macskák érdeke, mert így ők is esélyt kapnak a gazdikeresésre, nem az otthon született kölykök veszik el tőlük az esélyt.
2012. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

De az anya a legtobbszor kint van,de mikor bejon(pl.kajalni vagy csak mert szeretetre van szuksege) akkor allandoan piszkaljak egymast.

2012. márc. 28. 15:17
 20/26 A kérdező kommentje:

Tovabbra is varom a valaszokat.

Ivartalanitani nem tudom tobb ok miatt is.

Mas tanacsokat szivesen fogadok:)

2012. márc. 29. 15:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!