Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor tüzel a perzsa cicám?

Mikor tüzel a perzsa cicám?

Figyelt kérdés
Most 6hónapos és azt szeretném,hogy nyárra legyenek kiscicái.De egy oldalon olvastam,hogy januarban fog,vagyis most.De én nem akarom,hogy tavaszi cicái legyenek.
2012. jan. 13. 09:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%

Én azt szeretném ha a születésnapomon szüljön a cicám,de ezt nem lehet befolyásolni!Tessék ez egy válasz..

Igen a te dolgod,hogy mi lesz a cicával...Mivel egy kislány vagy aki lehet nem veszi észre,hogy méhgyulladása van a cicájának és az a szegény állat (aki nem tehet róla,hogy egy ilyen ember vette magához )meghal,mert TE felelőtlen voltál és a szüleid is...Tudod te egyáltalán,hogy milyen egy ellés?Milyen az mikor elakad a kölyök?Mit kell csinálni mikor a cicamamának nincs teje?Nem akar törődni a picikkel?Tudod te egyáltalán,hogy mi számít jó születési súlynak?Mit csinálsz ha elfolyt a magzatvíz és nem jönnek a kicsik?Úgy hiszem,hogy nem lesz a válasz..Nem korrekt dolog tudatlanul dönteni élőlények életéről!De itt akárki mondhat bármit mert úgyis azt hiszed,hogy jó az amit teszel.

2012. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Ide figyelj utolso!!!

Kepzeld tudom ezeket a dolgokat,mivel o is nalam szuletett es a testvereivel nem foglalkozott az anya de en felneveltem oket,most boldogan elnek az uj gazdijuknal.

Es nem kislany vagyok hanem egy 15 eves lany.

Ugyhogy csak hallgass!!!!

2012. ápr. 3. 14:56
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen nem hinném,hogy lenne időd 3 óránként etetni a kicsiket és anyagilag finanszírozni mindezt.És igen..15 évesen sajnos még kislány vagy,de te máshogy gondolod nem baj ez ennyi idősen mindenki így van ezzel :)De örülök,hogy te már mindent megtapasztaltál ilyen idősen :) Vannak akik 30 éve tenyésztenek és még mindig előfordul olyan amivel nem találkoztak.Tudod jó pap is holtig tanul,na így van ez a tenyésztőkkel is.Törzskönyve van a cicádnak?Milyen vérvonal?
2012. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
92%
utolsonal a pont! nem csak a korodbol, hanem az iromanyaidbol is kiderul, hogy kislany vagy! ezzel nincs baj, egyszer te is megoregszel, de hallgass a tapasztaltabbakra, es ne donts erzo lenyek sorsa felol!
2012. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Lenne idom veluk foglalkozni,az o testvereit is en neveltem.

De nem furcsa hogy meg nem tuzelt?

Mar 8 honapos...

Amugy megegyszer mondom hogy csak jovore lesznek kiscicai.

2012. ápr. 4. 15:57
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nyakra-főre bizonygatod,hogy értesz a fajtához,de nem tudod,hogy mikor kezdenek tüzelni :) A perzsa nem egy keleti fajta akik 6 hónaposan tüzelnek...

IVARTALANÍTÁS és nem kell ilyeneken járnia az eszednek :)

2012. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

nem fogom ivartalanitani mert emberek mondjak!!!!

Az en macskam,ha valami tortenik vele az en hibam!!!

Es ismerem a fajtat,tudom hogy nem 6 honaposan tuzel.

De mer nem a kerdesre valaszoltok???

Ne mind masrol irjatok!!!!

Semmi kozotok hogy mit csinalok a macskammal!!!!!

2012. ápr. 4. 17:29
 28/36 A kérdező kommentje:

Bocsanat,az elozo valaszomnal nagyon ideges voltam


Most van egy mas kerdesem.

Lehet hogy mar ivarerett csak nem tuzel,mert nincs kandurok tarsasagaban(nem erzi a jelenletuket)?

Most 9,5honapos.

2012. ápr. 29. 14:40
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
jajj xD bocsesz, de annyira de annnyira nem vagod a temat! :S
2012. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
92%

nem bocsátok meg és mért nem tudod megfogadni az értelmes tanácsokat?

Menj fel egy hirdető oldalra és nézd meg mennyien szaporítják a perzsát :( te is egy akarsz lenni közülük?

Ha nem gond akkor raknál fel képet a cicádról?


9,5 hónaposan nem ivarérett!Ha 11 hónaposan tüzelni fog akkor se lesz ivarérett.Egy perzsa 14-16 hónaposan vonható tenyésztésbe addig még nem ivarérett.


Szomorú,hogy azt írod,hogy ha bármi gond lesz akkor a te hibád lesz és ez így is van csak nem értem,hogy tudsz a lelkiismereteddel elszámolni...

2012. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!