Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor tüzel a perzsa cicám?

Mikor tüzel a perzsa cicám?

Figyelt kérdés
Most 6hónapos és azt szeretném,hogy nyárra legyenek kiscicái.De egy oldalon olvastam,hogy januarban fog,vagyis most.De én nem akarom,hogy tavaszi cicái legyenek.
2012. jan. 13. 09:39
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

hidd el nekem,nem lesz semmi baja

tudom hogy nem szabad 1 eves kora elott szuljon,nem is akarom,majd csak 2 eves koraban esetleg(!!!!),most azert kerdem,hogy nehogy mas macsektol legyenek kolykei 1 eves kora elott!Tudom hogy az veszelyes lehet a cicanak es bajok lehetnek a szulesnel

2012. ápr. 30. 12:32
 32/36 A kérdező kommentje:

Itt egy kep a cicumrol


[link]

2012. ápr. 30. 12:50
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cica kedvenc minőség.szeresd ne ellesd!
2012. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
72%
Az értelmes válaszok nem érdekelnek, csak kötekedni jöttél ide. Okos tanácsokat kaptál, amire nincs szükséged. Tedd hát tönkre a cicáidait, nagyon sajnálom őket. Sajnos megteheted.
2012. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cica macskának szép, perzsának egyáltalán nem az. Te pedig nem vagy más, csak egy elkényeztetett kölyök, akinek gőze sincs a fajtáról, a tenyésztésről, de aki dafke csakazértis megcsinálja amit a fejébe vett, hiába próbálják értelmes emberek megmagyarázni, hogy az egy marhaság.
2012. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
en nem elletni akarom,ha elolvastatok volna mind a 4 oldalt,akkor megtudtatok volna hogy nem akarok tobbet kiscicakat,de a szuleim nem akarjak ivartalanitani
2012. máj. 11. 19:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!