Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lelte a cicámat?

Mi lelte a cicámat?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves cirmos cicám. Mostanában állandóan velem van, régebben ilyet nem csinált. Szerintetek érezheti, hogy állapotos vagyok? Sajnos én még ezt nem tudom, mert még messze vagyok a teszteléstől. Mi a véleményetek?


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 13. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Az tuti,hogy érzi,de arra figyelj,hogy ha majd megszületik,akkor nehogy ráfeküdjön a cica az arcára,volt már erre példa,de nem folytatom a mondatot,csak vigyázz!!!!!

Ezt nem féltékenységből,hanem a baba melegebb testhőmérséklete miatt csinálják!!!Remélem nem zaklattalak fel,csak jót akarok!!!!!

2012. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy zaklattál fel, tudom, hogy csak jót akarsz ezzel!! Persze, erre majd figyelni fogok4 Csak még nem tudom, hogy tényleg állapotos vagyok-e és ezt érzi vagy másért bújik mindig hozzám.
2012. jan. 13. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy intelligensen veszed!!!!

Tehát...nekem 2-cicám volt az egyik 24 évig élt!!!

A cicák mindent megéreznek,mindent...már az előtt tud dolgokról,amikről neked fogalmad sincs,értem itt a baba várást is : )Biztos volt már olyan veled,hogy lázas beteg voltál,és folyamatosan veled volt,de lehet,hogy most érett be,a az érted való nagy szerelem,a részéről!!!!!

2012. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Babával kapcsolatban nekem olyan tapasztalatom van inkább, hogy mikor unokám megszületett, évekig be sem ment abba a szobába, ahol a gyerek volt.
2012. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem! Hát majd a jövőhéten kiderül, hogy azt érezte-e a cicám, hogy baba vagy sem. Remélem igaza lesz. :) Eddig mindig anyukámat "piszkálta", mondjuk még most is, van amikor még aludni sem hagyja. 4 éves kora ellenére még mindig nagyon játékos és eleven.
2012. jan. 14. 21:04
 6/11 anonim ***** válasza:
lehetséges, hogy megérzi. Nekem a cicám sosem aludt mellettem és velem, de amikor influenzás lettem, már az első napon velem aludt...örültem neki, de nem sokáig tartott, mihelyst meggyógyultam, már elhúzott :)
2012. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:) Nekem két cicám van, ebből csak az egyik alszik velem mindig ő már 7 éves lesz, a másik csak néha, de akkor is max. 15 percig. Mindig menőkéje van, ha meg velem alszik akkor meglep, mert sosem csinált ilyet eddig. De érdekes, hogy nappal órákig elalszik ott ahol én vagyok. :)
2012. jan. 15. 13:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a cicák is változnak... :)
2012. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értelmesek nagyon. :)))
2012. jan. 16. 20:43
 10/11 anonim válasza:
Nekem is van 2 cicám. Ha kiderül, hogy babát vársz azért ajánlom a toxoplasmósis vizsgálatot. A magzatra nagyon veszélyes.
2012. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!