Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz baja, ha kutyatáppal...

Lesz baja, ha kutyatáppal etet valaki egy macskát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 13:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ez hülyeség amit a fentiek írtam az én macskám csak a kutyatápot szereti mert régen mindig a kutyámé ette meg és most ha veszek neki macska konzervet azt már meg se eszi... 8 éve van meg a macska és semmi baja
2012. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A macskanak macskatap, a kutyanak meg kutyatap valo!

Ne adjal a macskadnak olyan tapangyagot ami kutyanak valo!

Nem veletlenul van ketfele!

Aki meg adott a macskajanak kutya tapanyagot, az a sajat dolga, nem kell kovetni oket.

2012. jan. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 maitra79 ***** válasza:
Hosszú távon semmiképp sem egészséges. Nagyobb a hús igényük a macsekoknak. De szerintem a konzerv tápokat is felejtsd el, mert nagyon nagy részük víz, ezáltal sosem lesz teljesértékű egy nedves táp. Ráírni (sajnos) bármit lehet. Jó minőségű száraz táp (ami 80% húst, 20% gyümölcsöt, zöldséget és gyógynövényt tartalmaz), az a jó. Szója és gabona nélkül. Én ilyen felső kategóriás táppal etetem a 3 cicámat, és naponta 150Ft a 3(!) macska etetési költsége. Jobbat nem tudok, ráadásul olcsóbb naponta, mint az olcsónak tűnő tápok. Fontos az összetevő és a napi etetési költség ár-érték aránya.
2012. jan. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 V.-né Rita válasza:
Szerintem nyugodtan adhatod a konzervet. Az én cicám 11 éve csak kutyakonzervet és néha házi kosztot eszik. Makk egészséges, csillogó bundájú, nagyon élénk aktív "öreg hölgy". Sokkal gazdaságosabb így etetni egy nagy étvágyú cicát. A száraz tápot nem javasolnám- nagyobbak a falatok, megsérülhet a macsek foga.
2012. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd ha boltban jár olvasd el, hogy a kutya és a macska ugyan abból van, csak kisebbre gyártják mert a cica szája kisebb!
2012. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!