Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális ez? Lány cicámat (7...

Normális ez? Lány cicámat (7 éves) hétfőn ivartalaníttattuk. Aznap délután már jött- ment, este már dorombolt is. Azóta viszont szinte csak alszik.

Figyelt kérdés

Tegnap egész délután aludt, ennek ellenére éjjel csak egyszer kelt fel. Ma reggel se mászkált sokat, elvégezte a dolgát, evett és most megint pihen.

Egyébként dorombol, jó az étvágya,de azért aggódom.

Egyrészt örülök is, hogy frissen műtve nem rohangál annyit, de aggódom is. Egyébként nem látom, hogy a sebe fel lenne szakadva, v el lenne fertőződve!

Előre is köszönök minden választ!


2009. máj. 27. 09:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jah igen, kontroll? Nekünk nem mondta a doki...:S
2009. máj. 27. 20:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt egyik lánynál sem, csak varrat szedés. Nem is mondta még egy ismerősöm sem, hogy kontroll. Most biztos, hogy lefognak pontozni, de szerintem néhány doki nem feltétlen nagyon aggódik, csak azért is kérhet pénzt és nagyon komolyan hangzik, hogy kell.
2009. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hm...lehet, hogy igazad van a dokikkal kapcsolatban :)

Én úgy ismertem meg a miénket, hogy nagyon lelkiismeretes és kedves, nem a pénzre hajt, hanem segíteni szeretne.

De tudod, azért aggódtam, mert ő is ember, elfelejtheti. De akkor biztos nem:)

Köszi

2009. máj. 28. 14:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányadik válaszoló vagyok... megint.:)

Ez a kontroll dolog nekem is szemet szúrt. Legkevesebb 40 macskát megműttettünk már (nem mind a miénk:)) és soha nem vittük vissza őket varratszedés előtt. Persze, ha bajuk lett volna, akkor visszük, de "kontroll" sosem volt.

Legutóbb meg azt mondta a doki, hogy mivel már ilyen "rutinosak" vagyunk, mi is kiszedhetjük otthon a varratokat!! Úgy visítottam, mint a szamár!:D:D

2009. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

:D:) Ez aranyos :) És kiszedtétek? :)

(Egyébként, mostmár hál' Istennek nem alussza végig az éjszakát :S Mint egy gyerek...:))

2009. máj. 29. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!