Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya mérgezi a macskákat! Mit...

Anya mérgezi a macskákat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá, hogy anya rendszeresen macskatápba kevert patkánymérget rak ki a felénk tévedő cicáknak, csak azért, mert néhányszor a kertünkbe kakilnak. Nem tehetek feljelentést anya ellen, mert 14 vagyok, és ő mégis csak az anyám. Próbáltam beszélni vele, de leüvöltött, és azt mondta, ne merjem kidobni a mérget! Nem bírom abbahagyni a sírást. Segítsetek, állatvédők! Mit tehetnék? jelentsem a dolgot? Ez beteges, állatkínzás... 14/L

2012. jan. 21. 12:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

Sajnálom h ilyen anyád van:S

Ügyes vagy, csak cselezd ki!

Sok sikert a felvételihez!

2012. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. jan. 21. 18:29
 13/24 anonim ***** válasza:
Ráadásul kínhalált halnak, mert a patkányméreg vérzékenységet okoz.
2012. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
55%
cseréld ki a mérget valami hasonló de nem mérgező dologra vagy ha látsz egy macskát zavard el a kertből ,hogy ne tudja meg enni a mérget és sok sikert a felvételihez :)
2012. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
55%
ja és még egy ötlet valami erős szagú dolgot* kenj szét arra felé ahova a mérget kiteszi az anyukád és akkor nem mennek oda mert nem bírják az erős szagokat *= vietnámi balzsam, a vape-nak van valami löttye szúnyog csípés kezelésére és annak tömény ammónia szaga van és ha azt megérzi többet nem jön a kertetekbe :) sok sikert a macskamentéshez hajrá!
2012. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Azért én a helyedben vigyáznék ezekkel a radikális állatvédőkkel. Nem egy állatmenhelynek keresztbe tesznek, csak erről "elfelejtenek" említést tenni... (Hogy másról ne is beszéljek)

A szőlőcukros megoldás jó ötlet, a suliból akár krétadarabkákat is beszerezhetsz a cél érdekében. Esetleg a kitett tálakat sutyiban úgy-ahogy van, kidobhatod. (Nem tudsz semmiről, fogalmad sincs hova lettek, szóval tenni a hülyét.)

2012. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
52%
Vagy még valami eszembe jutott, bár ez kissé gusztustalan. Ha macskasz@rt teszel a tányérba (bekened vele), nincs az a macska, ami megenné. Nagyon tiszta állatok...
2012. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Én is sajnálom,hogy ilyen anyukád van,ismerőseim közül is vannak,akiékkel nem lehet beszélni,persze nem macskát irtanak.De gratulálok hogy ellenállsz,nem pedig eltanulod a dolgot. :)
2012. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 cirmos62 ***** válasza:
Érdekes hozzáállás a macskák távol tartásához! Kitenni macskatápot, hogy az addig még oda nem szokott macskák is oda járjanak enni! (igaz, mérgezett kaját) Nem irigyellek a jóanyádért. Gondolom, ha ennyire zavarja a macskák megjelenése a kertben, akkor kutyát sem akarna ott tartani, aki valószínű távol tartaná a nem kívánt cicákat. Pedig ez is megoldás lenne.
2012. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 cirmos62 ***** válasza:
Azt elhiszem, hogy a macskák jelölgetése zavaró lehet, de én emiatt nem gyilkolnék cicákat. A szomszédunkban is van tíznél több cica, már a legtöbbje ivartalanítva. A párnákat én sem hagyom kint, mikor nem használjuk, ez is egy megoldás, hogy ne feküdjenek rá, vagy netán megjelöljék. Nekünk is vannak cicáink, az egyik kandúr, aki még a saját, másik két cicánkat is üldözi, nem is tűr meg az udvarunkon más macskát. A kutyánktól sem mernek idegen cicák bejönni, bár ő nem bántja őket, mégis félnek tőle.
2012. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!