Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anya mérgezi a macskákat! Mit...

Anya mérgezi a macskákat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma jöttem rá, hogy anya rendszeresen macskatápba kevert patkánymérget rak ki a felénk tévedő cicáknak, csak azért, mert néhányszor a kertünkbe kakilnak. Nem tehetek feljelentést anya ellen, mert 14 vagyok, és ő mégis csak az anyám. Próbáltam beszélni vele, de leüvöltött, és azt mondta, ne merjem kidobni a mérget! Nem bírom abbahagyni a sírást. Segítsetek, állatvédők! Mit tehetnék? jelentsem a dolgot? Ez beteges, állatkínzás... 14/L

2012. jan. 21. 12:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
nénikéméknél is át járt a szomszéd macska kakilni meg a hintaágyra alduni, csak ott az is még problem hogy a gyerekek meg ő is allergiás a szőrre... így ők azt csinálták hogy valahányszor meglátták a macskát a kertben elkergették
2012. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
53%

Szia! Tudom, hogy régi a bejegyzés, remélem változott azóta a helyzet, ha mégsem kérlek azt áruld el, hogy ez melyik környék, hogy a Cicamentő Angyalok tudják figyelmeztetni esetleg az ott lakókat, hogy a kijárós cicáikra figyeljenek, mivel nem csak kóbor macskákat vonzanak a finom falatok terepszemle közben!

Köszönöm!

2012. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Cseréld ki, amikor nem figyel "tiszta" ételre.

És nagyon vigyázz, mert sajnos köztudott hogy aki állatokkal kegyetlenkedik (ez nem bosszú én se ölök meg egy csövest se mert az járdára szarik) az sajnos előbb-utóbb ember ellen is elkövet valamit.

Esetleg lépj kapcsolatba valakivel, aki lefényképezné és megtenné helyetted a feljelentést.

2012. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ügyes ez a szőlő cukros trükk!

És ha mondjuk azt tanácsolád hogy inkább slaggal locsolja,

vagy pázsit öntöző a slag végére, kicsit sz*r a macseknak

mert hirtelen összecsinálja magát de ha párszór megijed elszokik onnan, és 100000000szor jobb módszer.

2013. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!