Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most mit csináljak a cicával?...

Most mit csináljak a cicával? Nem igazságos ez így ugye?

Figyelt kérdés

A történet a következő: Nagyjából fél évvel ezelőtt találtam egy cicát az utcán, éhes volt de borzasztó barátságos, kedves és ápolt is, úgy tűnt mint akit kiraktak vagy elszökött. Az Üllői út mellett kóborolt ezért nem hagytam ott hanem hazahoztam. Mivel már van a lakásban két macskám ezért megtartani nem tudtam, körbetelefonáltam az ismerősöket és az egyik barátnőm édesanyja azt mondta hozzájuk mehet a cica. El is vittem még aznap este hozzájuk, minden rendben volt egy darabig. Ám tegnap felhívott a hölgy hogy visszahozza a macskát mert betelt a pohár. Tegnap ugyanis a macska valahogy hozzáfért a család új kis kedvencéhez, egy hörcsöghöz és elpusztította azt, ezért a macskát hibáztatják. És még felróttak ezer dolgot amiről állítólag a macska tehet. Hozzáteszem nem is tartották jól, amíg náluk volt addig lefogyott, bőrbeteg lett stb...

Én most nem tudom mit tegyek, megtartani nem tudom sajnos és kelleni senkinek nem kell akit megkérdeztem. Nagyjából 2-3 éves, ivartalanított nőstény cicáról van szó. Ugye nem csak én érzem ezt gáznak hogy így visszahozták? Ráadásul engem hibáztattak a macska miatt, hogy ennyi kárt csinált.


2012. jan. 23. 16:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ja,még annyit,hogy teljesen normálisan cselekedtél,te csak jót akartál,én annak örülnék a legjobban ha veled maradna....de jó lenne!!!!!!!
2012. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Most hogy kicsit lenyugodtam talán nem is baj hogy elkerül onnan a cica, mert rosszabb dolga volt szegénykémnek mintha hagytam volna az utcán.:(. Persze én ezt nem tudtam, nem feltételeztem volna róluk hogy rosszul fognak vele bánni. Persze megtartanám én de 36 nm-en 3 macska már tényleg túl sok. De addig amíg nem találok megoldást addig nálam marad, majd lesz valahogy. Most elviszem orvoshoz és hízókúrára fogom. Szegény levegőt sem kapott úgy falta itt nálam a kaját, tehát azért fogyott le mert nem kapott enni.
2012. jan. 23. 21:40
 13/17 Mecse ***** válasza:
100%
8-as válaszoló kérdezte hogy hogy néz ki a cica mert az ismerősének ott tűnt el a macsekja, lehet hogy ez a cica az a cica, úgyhogy első körben mondjuk neki válaszolhatnál :)
2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre de köszi hogy felszólítasz... Képet most nem tudok sajnos feltenni de egyszerű cirmos cica borostyánsárga szemekkel.
2012. jan. 23. 22:27
 15/17 Mecse ***** válasza:
100%
Nem felszólítottalak, csak gondoltam hogy nem láttad, ezért is a kis mosolygós arc. Nem kell harapni, segítő szándékkal írtam, gondoltam happy end lenne ha visszakerülne az eredeti gazdijához. :)
2012. jan. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor várj néhány napig(eddig hozd rendbe), tegyél fel hirdetést és szorítok, hogy egy szereto gazdi találjon rá!!!! :)
2012. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen Mece : ) Végül valahol olvastam azt hiszem, hogy nőstény a cica, már az se stimmelt, így meg aztán főleg nem. Köszönöm szépen, remélem megoldást találsz a cicaügyre.

(Csak mértékkel etesd, még ha le is van fogyva, ha hirtelen bezabáltatod, többet ártasz vele, mint használsz.)

2012. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!