Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pótgazdija vagyok a szomszéd...

Pótgazdija vagyok a szomszéd cicájának. Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy megsajnáltam szegénykét.Volt aki bevállalta míg elutaznak,de az utolsó pillanatban mégsem tudta megoldani hogy ki-be engedje a pincébe reggel-este.Ezután a gazdija egy bélelt dobozt akart kitenni az ajtójuk elé ebben a mínuszban.Úgy volt,hogy én "csak"etetem.Aztán bevállaltam.Két kisgyerekem van.Ha bennt van a cica,egész álló nap ordibálok a 2 évesemre,hogy hagyja a macskát,ne simogassa,mert fúj rá..stb...Ha kinnt van a cica,akkor az ajtót karistolja,amire már kartonpapírt ragasztottam-mert be akar jönni.Az első nap rámtámadott,amikor a garázsba hívtam este aludni,bennt akart maradni(padlófűtés stb...)Az etetőszékről lelopja a kicsi kajáját,tegnap majdnem a hurkát a sütőből.Pedig a maradékot mindig megkapja.Akkor simogathatjuk csak,ha ő akarja,mert látni a jeleit ha idegesítjük vagy mi?!ezzel.Sorolhatnám még,de az a legdurvább,hogy minden reggel felébreszti a picit 5.40-kor a nyávogásával,ami behallatszik a garázsból.Kómában pattanok,beengedem,nehogy felébredjen a család,de nem eszik,csak dorombol..erre én nem készültem fel..és csak 1 hét telt el az 5-ből,mire hazajönnek a gazdiék.Hogyan éljem túl.Egyáltalán nem tűnik hálásnak,szeretőnek,sokkal inkább kiköveteli magának amről úgy gondolja hogy jár(lopott falatok,benntalvás...)és ha én,mint ember ellenszegülök,fúj,és ijesztően agresszív testtartást vesz fel.Felvenni nem is merem,csak hívom.Vagy jön,vagy nem jön...Tippek,tanácsok?Ja,és már kétszer kajtattam utánna az utcában este,mert nem jött haza.Hülyét kapok tőle.Ilyen egyéniség is van macskába,vagy csak meg van zavarodva?Azt hittem minden cica bújós,hízelgős,lusta és kenyérre kenhető.Hogy éljem túl a hátralévő 1 hónapot?
2012. febr. 13. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:

a macskák ilyenek... m szerez be macska mentát és akkor semmi bajod nem lesz vele :D el lesz vele egésznap


[link]

2012. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jó!!:-)))))Első körben azt hittem,én igyam meg teaként,hogy lenyugodjak...Esküszöm kipróbálom!
2012. febr. 13. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szegényem, kifogtál egy igazi önző cicát:)

Jó a macskamenta is, de a Feliway párologtató is. [link] ez a készítmény is nyugtatja őket :)

2012. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy jól irányzott szolid pofon is segíthetne a helyzeten, vagy talán, ha rosszat csinál, kidobnád a házból és amikor újra beengeded, ha ugyanúgy rosszalkodik, addig ismétled, amíg le nem esik neki, hogy nem ő az úr.

Ilyen macskát még nem is láttam soha...

2012. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez az, küldd ki ha nagyon rossz, egy kicsit "lehülni". A mi régi cicánknál (aki hasonló őrűlt volt) bevált az erkélyre történő kivágás (mint macskát sz*rni:)) Jó, egy negyed óránál nem volt kinn tovább, de garantáltan lenyugodott...
2012. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!