Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy ivartalanítás...

Igaz, hogy ivartalanítás előtt meg kell várni egy almot nőstény cicánál?

Figyelt kérdés
Sajnos kb. 2 hete vették ki a női részeit a cicámnak,de az állatorvos egy szóval sem említette,hogy előbb hagyni kéne elleni,különben "kattant" lesz. (Ingyen csinálta,mert ismerős,úgyhogy nem értem,miért nem szólt) Mástól tudtuk meg,akinek viszont mondta egy másik állatorvos. Tényleg elég eszetlen,mióta felépült,de előtte sem volt egy lustálkodós típus,szóval most nem tudom,mire számítsak. Nektek mi a tapasztalatotok? Vittetek már az első tüzelés első jeleinél cicát ivartalaníttatni? Utána milyen lett a természete? (Úgy gondolom,ebből jobban lehet 'statisztikát állítani',mint összeguglizott cikkekből..:))
2012. márc. 7. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem igaz, éppen ezért nem említette az állatorvos. Ez csak falusi legenda, amit olyanok terjesztenek, akiknek fogalmuk nincs a macskákról.
2012. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki szülnie. Ez csak egy tévhit.
2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, ez csak egy régi tévhit. Semmit nem befolyásol, hogy megszült-e egy almot, vagy nem.
2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Légy teljesen nyugodt, mindent tökéletesen csináltatok. Szerintem majd a viselkedése is beáll idővel egy normális szintre. :)
2012. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, a mienknek sem voltak sosem kiscicái, és semmi baja.
2012. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskámat azelőtt ivartalanították, hogy egyáltalán tüzelt volna egyszer is életében. Kutya baja, ugyanolyan játékos, kedves, bújós ördögfióka mint volt.
2012. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem! ez egy buta tévhit. Az én nősténymacskám sem kattant be, sőt teljesen normális macska.
2012. márc. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
NEM!
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy ellenie kell egyszer. éppen ha hagytátok volna tüzelni,elleni akkor nőne meg az emlődaganat veszélye.

így nem fog változniu és biztos nem lesz "kattant".

A kedves ismerős pedig nem dumáljon hülyeségeket, kérdezzen meg egy állatorvost

2012. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.Nem lesz semmi baja,az én cicám se ellett ivartalanítás előtt
2012. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!