Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igaz, hogy ivartalanítás...

Igaz, hogy ivartalanítás előtt meg kell várni egy almot nőstény cicánál?

Figyelt kérdés
Sajnos kb. 2 hete vették ki a női részeit a cicámnak,de az állatorvos egy szóval sem említette,hogy előbb hagyni kéne elleni,különben "kattant" lesz. (Ingyen csinálta,mert ismerős,úgyhogy nem értem,miért nem szólt) Mástól tudtuk meg,akinek viszont mondta egy másik állatorvos. Tényleg elég eszetlen,mióta felépült,de előtte sem volt egy lustálkodós típus,szóval most nem tudom,mire számítsak. Nektek mi a tapasztalatotok? Vittetek már az első tüzelés első jeleinél cicát ivartalaníttatni? Utána milyen lett a természete? (Úgy gondolom,ebből jobban lehet 'statisztikát állítani',mint összeguglizott cikkekből..:))
2012. márc. 7. 16:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
OK,köszi a válaszokat,már megnyugodtam,hogy a legjobbat tettük vele!:)
2012. márc. 11. 00:05
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Bár az egyik barátnőmnek vemhes a macskája és csak az ellés után fogják ivartalaníttatni.
2012. ápr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!