Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg megváltozik?

Tényleg megváltozik?

Figyelt kérdés

Tényleg megváltozik a macska hogyha ivartalanítják szeretnénk elvinni a macskámat dokihoz ivartalanítani csak nagyon félek hogy akkor a cicám megválotozik.Ez igaz?

Normális válaszokat létszi. Nem vagyok kiváncsi a 12 évesek válaszára akik csak unalomból írnak ide mert épp unatkoznak nem érdekel hogyha sértő. 15L


2012. márc. 15. 13:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A cicám fiu és 1 éves
2012. márc. 15. 13:59
 2/12 anonim ***** válasza:
igen. nagyon megváltoznak. kevésbé lesznek aktívak, ellustulnak, többet kérnek majd simogatást, többet esznek.
2012. márc. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Uhh
2012. márc. 15. 14:02
 4/12 A kérdező kommentje:
És ez ellen nem lehet semmit se tenni?
2012. márc. 15. 14:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 macsekunk van. Az ivartalanított nőstényünk sokkal többet eszik és nagyon megnőtt, de egyéniség-változást nem vettünk észre. :) A kandúromat én is szeretném műtetni, de én is félek, hogy megváltozik. :/ Bár a nőstényünkből kiindulva csak megnő meg ellustul :)
2012. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem négy kandúrom lett már ivartalanitva, de csak annyit változtak, hogy nem csavarognak meg nem verekednek, többet vannai itthon. De egyébként ugyanolyanok velünk szemben, mint elötte, semmi jelembeli változást nem tapasztaltam. Egyáltalán nem is hiztak meg, csak valamennyivel nyugodtabbak, kevésbé idegesek.
2012. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem
2012. márc. 15. 14:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek nem fog megváltozni? :(
2012. márc. 15. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem fog : )

Én másfél hónapja műttettem a ciccemet. Az első héten halálra voltam rémülve kb, mert egész nap aludt, nem érdekelték a játékai, nem dorombolt, nem dörgölőzött, nem vadászott rám, de azóta minden visszatért a régi kerékvágásba : ) Kicsit hisztisebb lett őkegyelmbe, meg többet magyaráz és általában mindig itthon van, de ez szinte semmi.

Műtessétek meg mindenképpen, megéri.

2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat szép estét
2012. márc. 15. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!