Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Annyira lelkiismeret furdaláso...

Annyira lelkiismeret furdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap ivartalanítottuk.Annyira megrázó volt hogy feküdt nyított szemmel.és ma meg annyira szenved.már meg bántam.annyira szenved.kertben ttartjk,szóval ezért kellet.Jól tettem?
2009. jún. 11. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jól tetted. Holnapra semmi baja nem lesz. Holnapután pedig nem tudod majd utolérni.

Akkor lehetne lelkiismeretfurdalásod, ha nem ivartalanítod.

2009. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a macskámat ivartalaníttattam,ő is rosszul viselte.Pár nap múlva kirágta a sebét,és újra el kellett altatni az összevarrás miatt.Mindenképpen jobban lesz,nyugi.
2009. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted!

Gondolj arra,ha felesleges utódai születtek volna,azok mit szenvednek.Élve eltemetés,agyonverés,sintér,dögkút stb.

2009. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnapra már semmi baja nem lesz, nyugodj meg!
2009. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
12%

Jól tette??? Te hülye vagy! Neked milyen lenne ha levágnák a farkadat? Én lennék az első aki kiröhög, és azt mondja hogy jól tette, aki megtette.

Annyi a jó benne csak, hogy nem szül annyit...

2009. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is rosszul viselte, a műtét után kómásan még hányt is, és folyton menni akart. Aztán 1-2 nap után jobban lett, ne aggódj hamar túl lesz rajta, és ne legyen lelkiismeret furdalásod. Felesleges utódok sem lesznek, és a cica is egészségesebb és hosszú életű lesz.
2009. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj!

az én cicám is rosszul viselte, de főleg azért mert már 5 éves...kár hogy nem csináltattam meg hamarabb...féltettem, de a lehető legjobb szakemberhez vittük és minden rendben van. minden normális gazdi aggódik a cicájáért.

utolsó válaszoló: nem a f*szát vágják le a macskának!

minek írsz hülyeségeket, ha nem is tudod, hogy csinálják?

külömben is, csak egészségesebb és játékosabb lesz tőle a cica!legalábbis a miénken azt tapasztaltam! 8 macskánk van, puraina One-t esznek, és tudom mi a felelőséggteljes állattartás, elhiheted! a macskák nem az élvezet kedvéért sz*xelnek, hanem ösztönösen!

mit gondolsz, hány szerencsétlen kismacskát dobnak ki az utcára emiatt?

tudtad hogy egy nősténynek élete során akár 420.000 utódja is születhet?

az ivartalanítás nem hülyeség, azért találták ki, hogy ne kelljen szenvedniük a kiscicáknak a menhelyeken, és a rossz gazdiknál!

ráadásul a szülök szervezete is tönkremegy! ( a nőstényeknek elgyengül az immunrendszerük, a kandúrok soványak és betegek lesznek!)

kitutok akadni az ilyen emberektől!

2009. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, utolsó előtti!
2009. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát már jobban van valamennyire.de még mindig szarul.Hülye ez az utolsó előtti előtti:S::S:S:S
2009. jún. 12. 06:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkifurkád mert ez neki is hosszú távon kifizetődő lesz.Nem kell majd szenvednie a kandúroktól ha meg kispasi akkor te jársz jjól meg ő is mert mert nem kóborol.

Nekem is volt ilyen lelkifurkám,amikor a szomszéd kutyája szétmarta a hasát vittük dokihoz,szegénynek úgy fájt,a doki meg még megkért,hogy én asszisztáljak neki...jesszus,az a fél óra amíg kitisztította összevarrta ő meg szerencsét len mint egy drogos feküdt,ohhh úgy sajnáltam.Utána volt rosszabb mert elkezdett hányni...azthittem belehal:(Bezzeg ez a kis dög már 2 hát múlva kiszökött cekcuális életet folytatni,neki meg sem nyikkant XD

2009. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!