Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit kék cicások! Milyen...

Brit kék cicások! Milyen jellemű a cicátok?

Figyelt kérdés
A miénk 4 éves, de a 3 lépés távolságot mindig megtartja. Sose mászik az ölünkbe, nagyon diszkrét a dorombolása is. Mindig jön utánunk, de utálja, ha felvesszük.
2012. febr. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy 2 éves kék kislány gazdája vagyok. Nagyon szeretem, viszont pont olyan, mint a tiéd: a 3 lépés távolság mindig megvan. Követ minket, sosem szeret egyedül lenni, velem alszik az ágyon, de ne dajkáljam meg és ne is nagyon simogassam. Ugyanakkor időnként rájön a szeretethiány és dörgölőzik meg dorombol, de ha felvenném elszalad. Utálatosak.. :)

Viszont ez az egyik jellemzője: a kimért angolság. Ők külön jellemek, nem egy olyan ölbevevős cicák. Persze naponta megdajkálom, akármennyire nem szereti, mert én igénylem a cicus szeretetét. Olyankor max 1 percig nyugodt, ad puszit, utána elszalad, de nagy átlagban nem szereti, ha felvesszük. :)

2012. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy 7 hónapos kislány cicusom van.Hát,nagy egyéniség.Első cicám nincs összehasonlítási alapom.Sokat játszik,egyfolytában nyekereg a kajáért.Rettenetesen kedves,ha hazajövök jön elém,fürdőszobába kád szélén nézni ahogy fürdök.Nekem hagyja,hogy felvegyem,de nem sokáig.Ha olyan a kedve általában ez reggel van amikor felébredek és jön elém na akkor nagyon kedves és dorombol.Idegenekkel nem barátkozik,a kutyusunkat viszont egyfolytában szekálja.:))
2012. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én cicám eszméletlenül kedves volt és dorombolós, mindig együtt aludtunk, vehettem ölbe is és mikor úgy volt kedve ő is jött és dörgölőzött, fésülködéskor azt se tudja mit csináljon magával, annyira élvezi. Amit múlt írtam az addig volt úgy, ma már egyre kevésbé, míg kandúrrá nem ért (ivaros). Azóta kénytelen is vagyok őt is a lányokkal együtt kinn tartani mert jelöl, összepisil mindent! (Lányok azért laknak kinn mert anyu a sok szőrt sem egészségügyileg sem esztétikailag nem bírta benn, pasikám meg benn tanyázott nálam leginkább). Cicaházunk van, elkerített kifutóval, nagyon jól elvannak, imádnak kinn a fűbe sütkérezni, lesni a madarakat akik szerencséjükre a kerítés túloldalán vannak. :)) Első évben még nem volt ilyen pisis, de most aztán bepótolja ami eddig elmaradt. Párzási időszakba nagyon hisztizett ha fel akartam venni, teljesen transzban volt aztán most, hogy jól végezte dolgát -egyik lánykánknak már szépen gömbölyödik a pocija és a másik is valószínű, hogy terhes - teljesen lenyugodott és nagyon szeretethiányos, kiterül a földön és mutatja a hasát meg a nyakát, hogy simizzem, azt ő sem viseli jól, hogy ölbe vegyem, egy kis ideig tűri, de lehet nem kényelmes neki (6,5kg) régebben pedig szerette. Mai napig is imád fésülködni, azzal meg lehet bolondítani. De alap járaton egy nagyon kedves nagy mackó, csak most a hormonok bekavarnak, elég rendesen. Imádom! 
2012. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!