Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért tartotok macskát?

Miért tartotok macskát?

Figyelt kérdés
A kérdés arra vonatkozik, h ha benti macskád van és hazaérsz ugyan úgy alszik tovább ha kinti macskád van akkor csak inni-enni jön haza és nagyjából mind a két esetben szarik rád. Ez nem olyan kérdés amivel vitát akarok indítani csak érdekel mert jön a "kismacska szezon" és ilyenkor mindig kisértésbe esek mert annyira édik, de a külső nem minden, ha belegondolok h belsőre nem sokat ad.
2012. márc. 27. 14:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
mi is szerelmesek vagyunk egymásba a cicámmal, ő egy tündér, mindig jön nyifogva hogy simizzem aztán leheveredik rám támaszkodva és dorombolva elalszik. csak az zavar egy kicsit hogy reggel hétkor ébred és addig nyifog amíg fel nem kelünk na olyankor jól kiteszem a szűrét de aztán meg még hangosabban nyávog :@ de amint felkelek és játszom vele abbahagyja :)
2012. márc. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Az enyém ötkor kezdi a nyávogást, jobb esetben 6kor. Én hülye, hozzászoktattam, hogy ilyenkor van reggeli. Általában úgy esek vissza az ágyba, mint valami zsák.
2012. márc. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül élek, nincs senkim, csak egy macsek.

Talán azért is szeretem, mert ő is olyan független lény, mint én, ugyanakkor ha akar, nagyon is tud szeretni.

Senki mással nem barátkozik rajtam kívül, úgyhogy mi csak ketten vagyunk egymásnak.

2012. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

számomra tök vicces állat. vettünk neki egy plüss oroszlánt. néha úgy tekint rá mint a kölykére, néha meg úgy mint áldozatára.

sokat kuncogok, mikor az előszoba közepén alszik el, vagy mikor a szoba közepére ül és mosakszik.

2012. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Azért mert ő látja a szellemeket
2012. márc. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Hát én a kismacskámat (akkor 3 hónapos volt, most 1,5 éves) egy olyan helyről hoztam el, ahol nem törődtek vele, enni is rossz, olcsó kaját kapott, ha kapott. Nagyon sokat törődtem/törődöm vele, mindennap játszok vele, simogatom, és igényli is, olyan kis "ölbe cica", mindig felugrik az ölembe, ha engedem neki. Mindig akartam cicát, de csak másfél éve kaphattam, akkor költöztünk ki a panelból, így az évek alatt felgyülemlett szeretetemet rázúdítom :) Engem reggel elkísér a buszhoz, alig akar elengedni, és mikor hazajövök hanyatt vágja magát, és mindig követ, nagyon édes. Ráadásul nagyon okos és szép állat. Nekem nagyon sokat jelent a macskám, sőt az egész családom megszerette, noha nem akartak cicát, pl.: öcsém múltkor beverte a lábát, erre a cica odament hozzá, és a kis lábával mintha simogatta volna és nyalogatta is :)


Én azért szeretem a macskám, mert nem számít neki hogy milyen ember vagy: buta, felszínes, vagy épp önfejű, és nincs szüksége se drága ruhára, se luxusautóra, beéri egy gombolyaggal, és némi szeretettel. Hány emberről mondhatod ezt el, őszintén?!

2012. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem minden macskatartó tudja, hogy a szemükben van az ok : ) Ezt nehéz leírni, tapasztalni kell.
2012. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Puha a szőre, gyönyörű, bújós, megvigasztal. 4x költöztem el vele, ezek után azt hiszem kijelenthetem hogy egyáltalán nem a helyhez ragaszkodik, kötődik hanem hozzám. Este befekszik az ágyba, dorombol, jó úgy elaludni. Mikor nálam aludt a pasim kizártam a hálószobából (gondoltam úgyis a nappaliban van a macskabútora jó lesz neki ott), de kinyitotta az ajtót és visszajött:)) El se tudnám képzelni az életem macska nélkül, van egy huskym de az valahogy teljesen más.
2012. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
33%
lepontozzátok a válaszom, amikor megválaszotam a kérdést, nevetséges :D
2012. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!