Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hàborodik fel...

Miért hàborodik fel valaki, ha a cica vemhes?

Figyelt kérdés

Töb helyen olvasom,amikor valaki feltesz venhességgel kapcsolaos kérdést,vannak akik odairjàk:azonnal ivartalanitsd!

Na de miért kell ivartalanitani?

Mi az embereket sem heréljük,vagy ivartalanitjuk.

És a vàlaszado honnét tudja,hogy a kérdö nem akar kiscicàkat?


2009. jún. 17. 10:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%

Légyszives ne cseszegessetek már, bocsi de nekem más a véleményem, mint nektek, és nincs 100 macskám, de én komolyan nem is nagyon látok kóbor macskákat, amit igen azt hazaviszem v ismerősömnek. Bocs a segg kifejezésért de miért nem lehet megérteni mást is csak mindenbe belekötni.

Bocsánat ha valakit megbántottam, de miért nem lehet megérteni azt ha valaki a saját macskájától (is) szeretne utódokat

2009. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem lehet megérteni, mert a saját macskád csinál mondjuk négy utódot, jó esetben csak kettő lány. Jövőre a saját macskád, megint csinál négyet, meg akkor már az utódai is ott vannak, akik ugye ketten még négyet-négyet, na hol is tartunk? Már is van 17 macska. És akkor nem öt kölyök volt, meg nem az összes lány.
2009. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
60%
Jahh hát ha csak itt volt a baj akkor előbb is válaszoltam volna rá, hogy ivartalítsuk őket és kész. Én komolyan nem akartam itt veszekedni de nem értettem miért támad mindenki engem. Őszintén minig is akartam, hogy legyenek olyan kiscicáim amik nálam születnék, nálam nőnek fel. Most ez teljesült. Az az összes kicsi fiu. Az anya meg mióta hozzánk kerül ki se akar menni úgyhogy nem fog ő se teherbe esni /őt már nem ivartalanítsuk, kockázatos lenne/. De a kicsiket igen úgyhogy nem lesz több macska ....Egyenlőre... :)
2009. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!