Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Járt már hasonló cipőben valaki?

Járt már hasonló cipőben valaki?

Figyelt kérdés
Van egy 4,5 éves ivartalanítot lánycicám,most befogadtunk egy kölyök cicát,Ő brit keverék,fiú,5 hónapos.Eddig az én cciám fújt és morgott Rá,most viszont a kiscica fúj....ez így normális,vagy valamit nem jól csináltunk?
2012. ápr. 10. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem jönnek ki jól egymással, ez nem rajtatok múlik. Én is jártam már így volt egy jópár éves lány cicám ugyan akkor húgom hazahozott kb 1 éves kandúr macskát. Eleinte a lánycicám fújt rá meg bántotta utána amikor a lánymacska tüzelni kezdett és hozz közeledett meg ugye a fiú macska is közeledett hozzá, néhány ideig elvoltak így de most a fiúmacskánk terrorizálja a lány macskát, és nagyon bántja őt. Igazából ennek az okát nem tudtuk megfejteni de sajnos külön kell tartanunk őket éjszakára. Egyik macska a konyhában alszik a másik pedig a régi műhelyben.
2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Türelem kérdése, 1 hónap múlva megszokják egymást.
2012. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én hasonlóan jártam, amikor a szintén 4 éves macskám mellé befogadtunk egy törpenyuszit. hónap után a macska már dorombolt a nyúl mellett, nem fújt. Nincs semmi baj! :)
2012. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!