Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szabad 1 kiscicának...

Mikor szabad 1 kiscicának legelőször tehéntejet adni?

Figyelt kérdés
Van 1 kiscicám és szeretnék neki tehéntejet adni!
2012. ápr. 13. 12:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ..pl. az én macskám fialt 3 kiscicát. mikor a cicák 3 hetesek voltak az anyjuknak elfogyott a teje. vettem nekik 1 liter laktózmentes tejet,nem kevés pénzbe került. mikor az 1 liter laktózmentes tej elfogyott adtam nekik tehéntejet. most 5 hetesek és azt kapnak..SEMMI bajuk!
2012. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A tej macskának nem táplálék és pont. Ezen nincs mit vitatkozni, olyan mintha vizet inna. Mikor nincs otthon táp és husi sem, kapnak kis tejet, amíg elmegyünk a boltba. A mieinknek sincsen baja a tejtől, DE ez nem azt jelenti, hogy azon kell élniük. Ha isznak egyenként fél liter tejet, negyed óra múlva megint éhesek! Negyed óráig olyan, mintha tele lennének, de aztán kipisilik. Ettél már dinnyét? Attól is tele leszel, de ha egész nap azt ennéd, nem kapnád meg a szükséges tápanyagokat!
2012. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!