Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Figyelt kérdés

Születtek kiscicáink és az interneten kerestem nekik gazdit. Az utolsó cicáért most jelentkezett telefonon egy kínai hölgy, hogy szívesen elvinné. Kérdezett róla néhány dolgot (neme, játékos-e, mekkora?) és azt mondta, hogy szeretné. Említette, hogy van már 2 cica nála és jó lenne neki minél hamarabb, mert jön hozzá az állatorvos az egyikhez.

Olyan sok hülyeséget hall az ember és bogarat ültettek a fülembe, hogy biztos kínai étterme van és megeszik... :(

Kicsit beparáztam azért, őszintén...

Szerintetek?


2009. jún. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
24%
Gyűlölöm a cipzár szemű nyomingereket! Szerintem SEMMIKÉPPEN NE ADD ODA! Nagyon rafináltak ám! van 1-2 story-m róluk!:S:@
2009. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos tényleg sok ilyesmit hall és olvas az ember,hogy kiskutyákat és cicákat vásárolnak fel e célból,de ha ő csak egyet kért,lehet,hogy tényleg házikedvencnek szeretné. Bár én speciel még a kínai boltokat is bojkottálom,de ez nem tartozik a kérdésedhez.
2009. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
94%

Inkább ne, bár lehet, hogy ez csak előítélet.

Viszont nem hinném, hogy itt Magyarországon el tudná adni a macskahúst, még ha étterme is van.

2009. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
55%
Ha legközelebb egy étlapon szeretnéd látni akkor................ mindenképp ajánlom.
2009. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívd meg, hogy nézze meg és válasszon, Te meg odaadod, ha szimpatikus, nem, ha nem:)
2009. jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

Nemigen látom a különbséget aközött, hogy a kínaiak a macskát is megeszik, mi meg az aranyos kis nyuszit is.


Mégis mi a különbség ?


Amúgy a macskát nem csak a jínaiak eszik, megeszik azt az olaszok,franciák is.

Mi magyarok ugyan nem szoktunk macskát enni de bizonyos egyedeink szívesen kínoznak kismacskákat, szemeiket kiszúrva, fejüket satuba fogva stb.


Szóval szerintem nyugodtan add oda annak a kínai hölgynek, mert nem valoszínű, hogy levesnek kell neki. Akkor nagy macskát szerezne be nem kis cicát amit még nevelni kell...

2009. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
57%
Én vegetáriánus vagyok szal...XD ööö lehet h. nem eladni akarja a macskahúst hanem ő főzi meg otthon és megeszi! hallottam már ilyent is!:S
2009. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Na mondjuk, én a nyuszit se tudnám megenni....
2009. jún. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
66%

NE add oda,nem pletyka a kutya/macskahúsevésük!

Egyre több rá a bizonyíték.

2009. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
76%
Kérlek NE ADD ODA mert én fogok sírni helyetted:S
2009. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!