Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Figyelt kérdés

Születtek kiscicáink és az interneten kerestem nekik gazdit. Az utolsó cicáért most jelentkezett telefonon egy kínai hölgy, hogy szívesen elvinné. Kérdezett róla néhány dolgot (neme, játékos-e, mekkora?) és azt mondta, hogy szeretné. Említette, hogy van már 2 cica nála és jó lenne neki minél hamarabb, mert jön hozzá az állatorvos az egyikhez.

Olyan sok hülyeséget hall az ember és bogarat ültettek a fülembe, hogy biztos kínai étterme van és megeszik... :(

Kicsit beparáztam azért, őszintén...

Szerintetek?


2009. jún. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Ez nehéz kérdés.. nekem van kínai ismerősöm és ő elitéli az ilyen macskaleves dolgokat, de nemtudom az a nő mit akar...
2009. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ne utasítsd vissza rögtön, mert nem biztos, hogy bántani akarja és akkor ez nagyon rosszul eshet neki. Beszélgess el vele és ha úgy ítéled meg, hogy gyanús, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy nem adod a cicát. Viszont ne ítéljünk el valakit előre csupán a származása miatt! Nem hiszem, hogy aki macskát akar enni, egy kiscicával bajlódna, hanem egy nagyot venne.
2009. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Már csak ez az egy cica van. Kép alapján választotta és felhívott.

Róla van szó: [link]


Na, azt hittem jól megnyugtattok, erre.... :) :(


Azt hiszem akkor folytatom a gazdikeresést... nem tudnám jó szívvel otthagyni nála...

Lehet, hogy csak előítélet - ha nem jogos, akkor elnézést -, de nyugodtabb leszek így!

2009. jún. 18. 21:58
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
az anya macskát pedig ivartalaníttasd,hogy többet nekerülj ilyen helyzetbe
2009. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon szép!

Biztos találsz neki másik gazdit is!

Aki biztos nem eszi majd meg!

2009. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
76%

olyan rosszindulatúak vagytok... tisztelet a kivételnek

ahogy azt már korábban is mondták, beszélgess el vele, akár menj el hozzájuk, nézz körül, mondd el neki, mi a helyzet, persze ne úgy tálald, nem eheti meg a cicust, de ha már van két macsekja, és tényleg igaz, akkor kétlem hogy pont egy kölyök macsekból akarna ebédet főzni magának

2009. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
Sztem őszintén megtetszett neki, mert egyrészt tényleg nagyon szép kismacska és a kép is nagyon előnyös róla. nem kell azért ennyire előítéletesnek lenni. egy kínai ember is szeretheti a macskákat (nem csak megenni!!).
2009. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
45%
pont az ilyen színű macskákból csinálnak szőrmejátékot,bundát..ne add oda!!
2009. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a cica kell! A fene vinné, hogy a kedvesem nem akar többet, mert egyet bírunk pénzzel.. :(( Bár az elsőt sem akarta, én meg odavittem. Jaj, remélem lesz gazdija, én már alig bírom kivárni, hogy legyen több pénzünk és hordhassam haza a cicákat a Kánaánba..


A kínai nő nem hinném, hogy meg akarja enni amúgy. Legalábbis nekem nem jutott volna eszembe. Esetleg megkérheted hadd nézd meg, hogy ideális-e a hely a cicának. (Hivatkozz arra, hogy kíváncsi vagy vannak-e forgalmas utak, milyenek a másik macskák vagy valami) Csak az a baj, hogy ez inkább pofátlanság, nem megszokott, hogy valaki ennyire foglalkozna a macskák jövőjével a menhelyeken kívül... szóval, ha nem engedné, akkor se biztos, hogy azért mert meg akarja enni, csak simán tolakodónak tartani.

2009. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
66%
szerintem se add oda, lesz neki jobb gazdi is! Ha oda adod neki, onnantól kezdve már nem tudod ellenőrizni, hogy jól van-e a cicus, nem kérheted számon... én biztos NEM adnám neki oda, ismerősömmel már történt hasonló eset csak kutyával.. KÉRLEK NE ADD NEKI! :'(
2009. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!