Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Odaadjam a cicámat egy kínainak?

Figyelt kérdés

Születtek kiscicáink és az interneten kerestem nekik gazdit. Az utolsó cicáért most jelentkezett telefonon egy kínai hölgy, hogy szívesen elvinné. Kérdezett róla néhány dolgot (neme, játékos-e, mekkora?) és azt mondta, hogy szeretné. Említette, hogy van már 2 cica nála és jó lenne neki minél hamarabb, mert jön hozzá az állatorvos az egyikhez.

Olyan sok hülyeséget hall az ember és bogarat ültettek a fülembe, hogy biztos kínai étterme van és megeszik... :(

Kicsit beparáztam azért, őszintén...

Szerintetek?


2009. jún. 18. 21:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
60%

Ugyan már! Ennyi sületlenséget!

Dehogy fogja megenni!

Legalább egy esélyt adj neki!

Ennyi erővel az összes magyar nyulat eszik, állatot kínoz..

Ez nem származástól függ, ne légy rasszista!

Mit szólnál, ha neked nem adnának el nyuszit, mert megeszed??

Kérj email-ben képet a cicáiról, vagy róla, ha ennyire nem bízol benne..

Még mindig mondhatod azt, hogy nem, ha nem szimpatikus..

2009. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
75%

Az utolsó vagyok (és egyben a tegnap 21:35)..

Különben meg, ha levesbe kéne, nem érdekelné se a neme, se a kora, se a játékossága... Annyit kérdezne, mikor mehet érte)

2009. jún. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
69%
Láttam a cicát...... nagyon ÉDES):D
2009. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
62%
kérdezd meg óvatosan, hogy nem-e arra kell neki^^
2009. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
75%

lehet hogy kínai tényleg de nem biztos hogy a kultura is ugyanaz nem hiszem hogy bántaná a cicát.

mindenesetre mondd meg neki hogy szeretnéd látni a cica helyét, a többi cicát, és hogy máskor is meglátogatnád mert nagyon szereted és nehéz megválni tőle.

2009. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
36%

Én a helyedben nem adnám oda. "Lehet hogy megeszi, de lehet hogy nem, ne legyél előítéletes....." Én meg vagy-vagy alapon nem döntenék. Hidd el nem fogja neked azt mondani, hogy igen azért kell hogy megegyem... Valószínű tisztában van vele hogy Magyarországon ezt undorítónak tartják. Amúgy meg említette valaki, hogy ha meg akarná enni akkor nagyot venne, nem bajlódna naggyal.... Hát az én mamám vesz kispipiket, kiskacsákat, kislibákat, kisnyuszikat, kismalacokat, bajlódik velük és megeszi. (Mert tudja, hogy nincs semmi bajuk, mivel voltak etetve, milyen az egészségi állapotuk stb.)


Az egyik barátnőm járt nagyon csúnyán egy kínaival. Melléjük költözött egy kínai pár akiknek megtetszett a barátnőm kutyája. Egyszer, amikor a leányzó nem volt otthon, átmentek elkérni a nagymamától, mert hogy ők mennyire szeretnék. A nagymama meg a lány megkérdezése nélkül odaadta.... Utána meg mondták, hogy finom volt.... A barátnőmet nem lehetett napokig felkaparni a földről, bár érthető szerintem.


Úgyhogy nem adnám oda. Előítéletes vagyok, na és? Így legalább nem érthet kínos meglepetés. Jobb biztosra menni, nem?

2009. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
74%
Én fogadtam örökbe az ominózus cica kislány tesóját. Még nem ettem meg, bár néha úgy szétpuszilgatom, hogy félek, lenyelem. :))) Ha csak fele annyira aranyos mint a tesója, a legvdabb kínai sem enné meg! :)
2009. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Jééé! Te cóvagy!??? :)

Látom jól összemelegedtetek! :) Örülök, hogy jó helyre került a kis mocskos Csámpás! :)

Azóta tesó is talált gazdit és nem lett belőle szecsuáni csicsa. :)

2009. jún. 22. 16:30
 39/41 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
0%

http://www.youtube.com/watch?v=ZuaMsUda7kg


Én ezt találtam. Borzalmas! Az állatvédők inkább ezzel vegyék fel a harcot! NEEEEEEEEEEEEEEEE!

2009. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
24%
Én soha nem adnám oda egy kínainak.
2009. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!