Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a macska?

Miért nem eszik a macska?

Figyelt kérdés
Pár napja nem nagyon akar enni vagy inni a macskám. Viszont furcsa dolgot nem vettem rajta észre, nincs semmi baja, ugyanúgy viselkedik ahogy szokott. Benti macska, mérget tuti nem evett, én gyomorrontásra tippelek. Ti mit gondoltok? Köszi előre is a válaszokat!
2012. ápr. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Az en cicam is igy volt.

Volt feregtelenitve?

2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mostanában nem. Lehet hogy az lenne a baja?
2012. ápr. 17. 20:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Az elozo vagyok

Lehet.Az enyemet feregtelenitettuk es azotatol sokkal jobban van.

szerintem vidd el a dokihoz es o megmondja.

2012. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, majd megpróbáljuk ezt ?) bér félek a doki méregdrága cuccokat fog felírni :/
2012. ápr. 17. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem fizettem sokat,kb 944 Ft lenne,de en mashol lakok(Romania).
2012. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lénike válasza:

Milyen tálból adsz neki enni? És mit?

Miket adsz neki enni?

2012. ápr. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet fogínygyulladása is, és még rengeteg baja, ami kezeletlenül, pláne legyengült állapotban végzetes lehet. Sajnos orvos nélkül ez nem megy.
2012. ápr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet szőrlabdája van. A macskák amúgy elég keveset isznak, és azt is "suttyomban" mikor senki se látja. Jobb ha látja orvos, legalább megnézni nincs-e láza, fertőzésre utaló jel. Valamint ad neki féregtelenítőt, esetleg adhat szörlabda oldó pasztát is. Ha nem beteg, akkor nem lesz túl drága. És legközelebb már tudni fogod, hogy mi lehet a gond.
2012. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egyébként mindenfélét eszik, macskakonzerv, szalmi, az én ebédem... mikor mit. de már eszik azóta szerencsére :)
2012. ápr. 20. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!