Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet arra, hogy szobamacskám lehessen?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz helyzetben vagyok. A szüleim hallani sem akarják azt, hogy a házban bármiféle állat is legyen, de én megveszek egy cicáért. A szobámban szeretném tartani. Az előző macskám kb. fél éve halt meg, nehezen dolgoztam fel, de én nem bírok meglenni macska nélkül.

Akik igazán szeretik a macskákat, megértik. Nem bírok ilyen állat nélkül élni...

Az a baj ( tudom, hogy az én hibám! ), de az előző macskám kinti, azaz utcai macska volt, és ha bejött nem én adtam neki a kaját----> ami még egy ok anyuéknak...

Komolyan gondolom a dolgot. Szülinapomon hangosan kívántam, de ők mintha meg sem hallották volna.

Nyári szünetre szeretnék egy kiscicát, ami a kereszt apukámnak most van, mivel az ő macskája (kinti) most ellett. Április 14.-én

Tudom, hogy 2-3 hónapos korban lehet őket elhozni, ezért is jó, mert pont nyári szünetre esik!


Bármit megtennék, és ETETNÉM is, pucolnám az alomtálcát, itatnám, játszanék vele ( ez természetes :D ), és minden szeretet megkapna tőlem, úgy, ahogy az előző cicám is, szóval minden munkát bevállalnék (bármi is legyen az).


Szerintetek mit tegyek? Mindenáron szeretnék szobacicát, ha az egész házat kellene felsúrolni, akkor is!

Tudom, hogy egy állat nagyon-nagy felelősség!

Érvekkel nem hinném, hogy sokra megyek, és mindenki a macska ellen van...(apu,anyu,nővér), és csak én szeretnék cicát a házba...


Csak aki segít az írjon, és örök hála minden jó tanácsért!



2012. ápr. 23. 14:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen igen, nálam is a powerpointos érvelés jött be a leopárdgekkónál. Kiírtam róla mindent, zsebpénzt keztem gyűjteni, hogy mindenre legyen elegendő pénzem. Ha valamit el tudok adni eladom, hogy vehessek neki mindent, és hogy eltudjam tartani majd. Ugyan a pénz meg nem gyűlt össze teljes egészében, de haladok a siker felé, pedig előtte a szüleim mindig ha felhoztam a témát, irdatlanul gyorsan terelték, vagy éppen megmondták hogy nem lesz több állat. (így is van két családi kutyánk, én pedig tartok két sáskát is :3) próbáld meg te is szerintem! Sok sikert az érvelés hez! :)
2021. ápr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!