Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a nyers...

Mi a véleményetek a nyers húsos etetésről?

Figyelt kérdés

Sok mindent lehet hallani ezzel kapcsolatban.

Egyesek szerint fertőzés veszélyes, mások szerint a fagyasztás segít. Az én macskám mindenesetre a nyerset nagyon szereti a főttet nem.

Az úgy szerintetek megfelelő lehet, hogy száraz mindig lenne előtte, reggel konzerv, este nyers hús?



2012. ápr. 29. 14:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
első vagyok és 9-nek. Mindkettő ragadozó.Ésminden ragadozó eszik dögöt is, hiszen vadásznak és sokszor napokig eszik az elejtett vadat. A macskák is a nagymacskák is. éppen ezért van a mienknél hatvanszor erősebb gyomorsavuk.
2012. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
az én macskám kihányta úgyhogy nem értem hogy bírja mindenki macskája megenni!!
2012. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bár megenné, mindig azt adnám... :(
2012. ápr. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést mert: Amit írtam, hogy a macskám nagyon szereti a nyerset az a pár hónappal ezelőtti tapasztalatom alapján írtam. Azóta viszont tegnap kapott először és alig ette, ma pedig egész nap éhezik pedig kétszer is tettem elé teljesen friss farhátat apróra darabolva. Elszokott tőle? Mit lehet tenni?
2012. máj. 3. 16:57
 15/20 anonim ***** válasza:
Vegyél neki macska konzervet,száraz kaját!!!!A macskák azt szeretik!!!
2012. máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Sajnos tényleg azt szeretik. Jobban szereti az 4% hústartalmú hulladékot mint a húst.:( Az Isten tudja mit tesznek ezekbe a tápokba.

Az más kérdés, hogy lehetne neki méregdrágán olyan tápokat venni ami megfelelő mennyiségben tartalmaz húst, de egyszerűen nem éri. Ennyi erővel ehetne minden nap csirkemellet vagy combot amit a megfelelő vitaminokkal kiegészítek. Lehet, hogy azt kéne, mert ez nem normális, hogy a húst nem eszi, a 4%-os konzervet meg igen.

2012. máj. 3. 17:24
 17/20 A kérdező kommentje:
Na tessék, adtam neki konzervet és csak megnyalogatta, pedig máskor falja. Lehet a meleg miatt? Remélem nem beteg..
2012. máj. 3. 17:59
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a meleg miatt (nekem tavaly nyáron a macskám 3 napig nem vett),az is lehet hogy megevett egy bogarat és amiatt.
2012. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Adjál neki sok vizet(frisset)ha pár napig nem javul elviheted orvoshoz
2012. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Marczi ***** válasza:

Két kandúrom van, kb ugyanezt csinálják. Kapnak szárazat, nyerset, konzervet - van amikor eszik, van amikor nem. Amíg nagy melegek voltak, úgy fobtam ki a konzervüket, ahogy volt. Aztán egy napig nem adtam nekik enni - pontosabban miután körbenyalogatták a tálat elvettem tőlük. Macskatálastól ment be a hűtőbe, este kapták meg, de akkor sem nagyon kellett nekik. Másnapra csak kevés ételt kaptak - ami elfogyott szinte rögtön, délben már óriási nyávogás volt, kikövetelték a kaját. Azóta 1 konzerv nem elég, pedig kapnak mellé szárazat és husit is naponta.


Ami az én esetemben a gond lehetett, hogy sikerült elkapatni a macsekokat. Az egyik kandúrom már csak akkor volt hajlandó enni, ha én vettem ki a húskockákat a tálból, és egyenesen a szájába adtam. Ha leültem vacsorázni, ült mellettem a macska, és úgy nézett rám, mintha a legnagyobb bűnt követném el, mert nem adok neki a kajámból. Erről szoktunk le, és kezd visszaállni a rend...

2012. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!