Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska miért morgott rám?

Macska miért morgott rám?

Figyelt kérdés

este mentem haza, a postaláda az utcán van. Kiakartam venni a leveleket. Utcában alig van világítás és a szemem se jó.

Azt vettem észre hogy a ládák alatt van 1 macska.

Akkor vettem észre amikor már 1 m -re voltam tőle, és akkor elkezdett morogni rám, mintha megakart volna támadni.


2012. ápr. 29. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kutyaszagod van.
2012. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart támadni,csak félt.Valószínűleg a menekülése útjában álltál,ezért maradt ott,és próbált ijesztő lenni:)
2012. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

kutyaszagom nem volt. Mert nem vagyok kutya közelben sem !!

Menekülni tudott volna másik irányba.


azt elfelejtettem írni, hogy miután észrevettem, szép lassan

mentem hátrább, nehogy nekem ugorjon, és hátra felé néztem és láttam hogy jön felém !!! megijedtem de nem pánikoltam.

De aztán nem jött utánam. Még szerencse.

Azt el kell mondani, hogy undorodok a macskáktól.

2012. ápr. 29. 22:40
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy veszett volt, azok szoktak ilyen furcsán viselkedni.
2012. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, megijedt, félt tőled.Akkor ilyenek, de ha nem közelítsz felé, nem fog neked ugrani.A macska nem olyan, mint a kutyák, hogy neked ugrik, ha nem tetszik neki valami.Inkább menekül.
2012. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

sokszor láttam már a környéken, és szemmel láthatóan

nem ijedős. Lehet hogy nincs valami rendben vele, mert még a kutya sem kergette el...azt pont láttam.

Amióta itt voltam még nem fordult elő, hogy ott lett volna pont a ládánál...este !!


csak vendég voltam itt még szerencse, de pont egyedül voltam. és a kulcs a Postaládában lett volna... úgyhogy

nem tudtam kivenni, így visszamentem a belvárosba és beültem valahova....egész éjjel ott voltam.

Másnak már jöttem haza, nekem elegem volt ebből.

Ráadásul ahol laktam egy temető volt, és az ablak teljesen a temetőre nézett !!! beláttam az összes sírt.

2012. ápr. 29. 23:03
 7/21 anonim ***** válasza:

A macskák (meg a kutyák is) megérzik, látják azokat a dolgokat, amiket az emberek általában nem.Akartam is ezt az előző hozzászólásomban említeni, de már kaptam pár leszólást megrögzött szkeptikusoktól az oldalon...

Tehát, van olyan lehetőség is, hogy a macska a közeledben látott "valamit".Vagy a macskát környékezte meg valami, hogy rajta keresztül téged megijesszen(ez nem hülyeség, nekem két nagyon kedves kutyám volt, akik nap mint nap láttak,mégis mindkettővel előfordult egyszer, hogy nem ismertek rám, és meg akartak támadni,hát, ez több, mint furcsa..).

Vagy az is lehet, hogy nem macska volt.

Amúgy hasonló velem is előfordult.Egyszer, egy reggel egy nagy macska volt a lépcsőházunkban, mikor elhaladtam előtte, morogva húzódott hátrafelé,mert félt szegény, hisz csak betévedt oda valahogy.

Másik alkalommal ahogy az utcán, a konténer mellett lapult egy macsek és morgott, fújt, ahogy elmentem mellette.Én egyik esetben sem ijedtem meg.Sok cicám volt már, tudom, hogy náluk ez előfordul.Akár vannak a közelben "szellemek", akár nem.

Az, hogy a saját kutyám nem ismert rám, nos, az viszont durva.

2012. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy anyamacska volt, és a közelben voltak a kiscicái... vagy a macska fellépését sokszor a szemben álló fél viselkedése határozza meg, a saját egyik macskánk a macska-barát kaukázusinkat is terrorizálja ha olyanja van éppen, a szomszéd 5 kg-os ölebe elől meg sprintel... rólad levette, hogy tartasz tőle...

Egyébként meg egyszerűen rá kellett volna szólnod határozottan, hogy "sicc", de te tudod...

2012. ápr. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Most komoly,hogy ilyen hülye kérdés is van? :)))

A kérdező utálja a macskákat..

Egy macska rámorog és nem meri kivenni a kulcsot így egész éjjelre beül valahová :DDD Ne haragudj de ez vicc.

Komolyan van olyan aki fél egy cicától?

Attól,hogy a kutya nem kergeti meg attól még a cicának semmi baja.

Aztán vigyázz este hazafelé nehogy széttépjen egy cica :D

2012. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

utolsó. lehet hogy vicces a történet de nekem

nagyon komoly volt !!!

Macskákat nem utálom csak undorodok tőlük.

Ennyi.

2012. ápr. 30. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!