Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska miért morgott rám?

Macska miért morgott rám?

Figyelt kérdés

este mentem haza, a postaláda az utcán van. Kiakartam venni a leveleket. Utcában alig van világítás és a szemem se jó.

Azt vettem észre hogy a ládák alatt van 1 macska.

Akkor vettem észre amikor már 1 m -re voltam tőle, és akkor elkezdett morogni rám, mintha megakart volna támadni.


2012. ápr. 29. 22:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, mi lett volna ha azt mondom sicc....

amúgy megérezhette hogy tartok tőle.

2012. ápr. 30. 10:14
 12/21 A kérdező kommentje:
7-es érdekes amit irsz.
2012. ápr. 30. 10:25
 13/21 anonim ***** válasza:
Én megértem a kérdezőt, a fóbiák attól fóbiák, hogy irracionálisak. Jó, spec a macskára ez ritka, de hány olyan ember van, aki nem mer belépni az ajtón, mert egy fél centis pók ücsörög az ajtófélfán, vagy visitva rohangálmi kezd egy egértől, levelibékától...
2012. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kicsi pók nem létezik!
2012. ápr. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak meg akart védeni valami ténylegesen veszélyestől. Végül is, azt írod, temető van a környéken, és a macskák eléggé spirituális dolgok.

Vagy pont hogy sérült volt, azért morgott, és azért ment utánad, mert segítséget remélt.

Vagy csak megzavartad evés közben.

De ugye nem egy viszonylag nagy, fekete-fehér kandúr volt? :P

2012. szept. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%
komolyan megijettél egy macskától ha megtámad csak rúgj bele egy jó nagyot azt kész.
2012. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

nem tudom mitől kellett volna neki megvédeni.

Nem evett, ott ült a láda alatt, és pont azalatt a láda alatt amiből ki kellett volna vennem a kulcsot.

Amúgy igen fekete fehér volt. Miért ?

2012. szept. 28. 17:12
 18/21 anonim ***** válasza:

Úgysem hinnéd el, ha leírnám, meg jönnének a hitetlenkedő szövegek, tehát inkább maradjon az a változat, hogy a macskák néha morogva nem engedik, hogy az emberek kivegyenek kulcsokat.

Mindenesetre, úgy tűnik, a macskák nem undorodnak tőled.

2012. szept. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megérezte, hogy undorodsz tőlük. Az állatok megérzik az ilyesmit. Van egy aranyos, szelíd macskám, sosem bántana senkit sem.. Barátom viszont tart tőlük, és amikor a kezébe vette (nem bántani akarta), megkarmolta. Gondolom, érezte, hogy nem szereti a macskákat.
2012. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

18. válaszoló.


Légyszíves írd le amit szerettél volna. Sajnos, én már minden baromságban hiszek, mert szerintem nem véletlen

hogy pont ott volt a macska...

2012. szept. 28. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!