Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Trixie macskahálója van...

Trixie macskahálója van valakinek? Elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Hét kilós macskám van, erkélyre akarom. Miután a rácsozásra 200 ezer forintot mondtak, azt most nem tudjuk megcsináltatni, esetleg egy-két hónap múlva, de egyre melegebb van, már jobb lenne folyton nyitva tartani az erkélyt, viszont a macska akkor kiugrik.
2012. ápr. 30. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3. éve van fenn, időjárásálló, erős. Néhányszor próbálkozott, hogy kijusson, nyomkodta a fejével, aztán rájött, nincs esély, azóta nem.
2012. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyolc kilós a cicám, és egy éve van felszerelve a háló. Működik, nem tudja szétszedni a cica.
2012. ápr. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor rendelek.


Egy német háziállatos oldalon láttam olyat, hogy szidják, hogy majdnem kiesett a macska, de akkor valószínűleg rosszul rakták fel.

2012. ápr. 30. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó feszesen kell felrakni és arra figyelni, hogy oldalt ne tudjon kibújni. Nekünk több szemescsavar van behajtva és oda befűzve a zsinór.
2012. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!