Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskákkal?

Mit csináljak a macskákkal?

Figyelt kérdés

Angliában élek.Aki itt él az tudja,hogy egy házakhoz igencsak picurka kert jár.A legtöbb angol ezt a kis kertet is inkább lebetonozza,csak ne kelljen gazolnia.(vagy kocsibeállót csinál belőle) Én a kiskertbe virágokat ültettem,meg sóskát,spenótot.A szomszéd 2 macskája rendszeresen átjár,mindent összehugyozik,és egyre büdösebb vizeletszag terjeng.Már dühöngők.Szóltunk a szomszédnak,de annyira érthetetlen.Sorry-sorry...csak ennyit mond,de semmit nem csinál a macskákkal.Mi amint meglátjuk már rohanunk,és kergetjük.Akkor a szomszéd mérgesen néz,de ennyi.Még véletlenül sem hívja vissza a macskáit.Már mérgünkben eszünkbe jutott a csúzlitól kezdve a méreg,de természetesen ezek csak dühünkben jön elő(tudjátok amikor az ember mérges,és hangosan morog,hogy mi mindent csinálna) Eszünk ágában sincs kínozni vagy megmérgezni a macskákat,de valami megoldásra szükségünk van,mert ez így nem mehet,hogy hozzánk szarnak,meg hugyoznak..

Macskariasztó növényt is ültettem már,de semmit nem ér.Kutya nem kell,így ezt a tanácsot ne mondjátok.A szomszéddal kismilliószor dumáltunk,semmi haszna..Milyen lehetőségünk maradt még??


2012. máj. 9. 12:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Igen,elvitték.Mind a kettőt.Jött egy hölgy,és kiült a kertbe,majd várt.Fél óra múlva mindkét macska a macskatartóban volt.Kedvesen beszélt hozzájuk,simogatta őket,szóval nem volt durva velük.

Megkértem,hogy menjünk át a szomszédhoz,és adjunk egy utolsó esélyt nekik.Átmentünk.A hölgy bemutatkozott,elmondta ki ő,és hogy nála vannak a macskák.Ha le tudunk ülni,és kompromisszumot tudunk kötni,akkor vissza adja a macskákat.Elmondta azt is,hogy ha nincs megegyezés 30 napja van,hogy kiváltsa az állatait a megadott telepen.Ha nem él a jogával,akkor örökbe adják.

Szerintem a szomszédomnak hiányzik egy kereke,mert egyszerűen ránk csapta az ajtót.

Én innentől befejeztem.Ma végre kimentem a kertbe és nem volt macskaszar..Nem éreztem erős pisiszagot.

Ennyi a történet.

Köszönöm a válaszokat-

2012. máj. 14. 21:42
 22/22 anonim ***** válasza:

Akkor reméljük jó kezekben lesznek a cicák! :)

De az furi,hogy macska pisi szag,hiszen az nem tűnik el azonnal,ha mindig oda arra az egy helyre járnak!

De a lényeg,hogy a cicáknak lesz szerető gazdijuk! :)

2012. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!