Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt hogy lehet megtanítani?

Ezt hogy lehet megtanítani?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=F9txP_g4t9g


Elképzelni sem tudom, hogyan lehet egy macskának ezt megtanítani, pedig nem ez az egyetlen videó papagáj-macska témában:) Van itt, akinek ez valahogy sikerült? Hogyan?


2012. máj. 12. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha egészen pici korától rá van tanítva....így nagy korába már nem hiszem
2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De egy kismacskát is hogyan? Hogy győzi meg az ember őt, hogy az ösztönszerű kajája nem kaja, hanem társ, egy vele egyenrangú lény, akire jobban kell vigyáznia, mint bármi másra (még a mancsát is olyan óvatosan mozgatja, meg nem üsse véletlen sem..)
2012. máj. 12. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
macskától is függ....meg ha bántani akarná kis korában rá kell szólni....és mondjuk arrébb tolni a macskát vagy kicsit rácsapni hogy ha bántani akarja....meg szerintem egy kiscica nem tudna hirtelen az ember jelenlétében akkorát beleharapni hogy az meghaljon :)
2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is arra szavaznék, hogy inkább kiskortól. Nálunk kiscsirkékkel, kisnyulakkal, pici vadászgörénnyel, galambbal, sőt, még patkánnyal is éltek együtt, nem volt gond. Csak első találkozástól rá kell szólni, ha vadászni akar rá, és megtanulja, hogy nem szabad.
2012. máj. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem papagájom van, macskám még sosem volt, ezért lövésem sincs róla, hogy ez hogy működik:) De köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak, ezek szerint semmi sem lehetetlen:)
2012. máj. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!