Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy kiscicát. Mi...

Találtunk egy kiscicát. Mi baja lehet? SOS segítség kéne!

Figyelt kérdés
Befutott az udvarunkba egy kutya elől egy kiscica.Tegnap óta van nálunk,de olyan rekedtes a hangja,és nehezen eszik,hülye hangja van,ha rág.Nem tudom mi baja lehet.Hova tudom vinni,ahol nem kell fizetni az ellátásért?Mert hó vége van és 3-áig nekünk is 5ezer forintunk van...De kidobni meg nem akarom.Mit lehet tenni?Nem hiszem hogy veszett,szája nem habzik,az orra se folyik,nem értem.Ha valaki tudna segíteni vagy azzal hogy megnézeti állatorvossal,vagy azzal hogy elviszi,az segítsen!
2012. máj. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Budapesten laksz? Ha igen írj privátot és mondok pár címet, ahol rendesek az állatorvosok. Vidéken sajnos nem ismerek egyet se.:( Nekem több állatorvos is megengedte már, hogy később fizessek. Vigyétek el és mondd meg, hogy a legközelebbi vizsgálatra viszed neki a pénzt.


Ha belenézel a szájába látsz sötét foltot a nyelvén vagy a szájpadlásán? Sürgősen el kéne vinned orvoshoz a cicát. Egy életre hálás lesz neked érte, ha megmented az életét.

2012. máj. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,nagyon kedves vagy,végre valaki aki hajlandó segíteni...Igen BP-en lakunk.10.kerület.Szívesen fogadom,ha írsz nekem,hogy hova érdemes vinni!Egyenlőre jobban van,úgy látszik a sok sírástól csak be volt rekedve:)Evett is már pár falatot,még játszani nem nagyon játszik,de már volt rá példa:)remélem nem lesz baja,de ha nem javulna vagy romlana a helyzet,akkor mindenképp elviszem az általad adott cím vmelyikére!köszönöm
2012. máj. 29. 08:55
 3/7 A kérdező kommentje:
a lila folt mi jelent?lehet hogy a szájpadlásának a legelső részén van 1 lila volt,rögtön a szájánál,de nem akarom feszegegtni neki,magától meg nem akarja kinyitni
2012. máj. 29. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy csont ragadt a szájpadlásába vagy a nyelőcsövébe volt már ilyen eset sürgősen el kell távolítani
2012. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát csont biztos hogy nem,ez még szerintem szilárd kaját se látott:D végül elvittük állatorvoshoz,szerinte egészséges,csak megviselték a történtek.Kapott féreghajtót meg vitamin szurit...Amúgy a nyávogás valószínűleg hiszti:D
2012. máj. 30. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nyávogás nem olyan nagy szám nekem eddig kb. 16 kanmacskám volt és mindnek furcsa volt a nyávogása nem a megszokott hanem érdes
2012. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekünk is volt már sok,mondjuk én elajándékozom őket mindig,de csak ennek az egynek ilyen reszelős a hangja:Dde köszi
2012. máj. 30. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!