Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Elaltassuk? Mi...

Mit csináljak? Elaltassuk? Mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Született 4 kiscicánk, 2 meghalt. Az egyiknek nagyon furin állt a lába, elvittük dokihoz. Még előtte írtam kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__2962312-kisc.. . Nem altattuk el, ki is derült, hogy az egyik lába jó, így 3 lábon tudna élni. Elvittük egy másik dokihoz, ő szépen megvizsgálta és elmondott mindent. Mondta, hogy le tudja amputálni, de az altatás lenne az emberségesebb.

Mielőtt dokihoz fordultunk, olvastam a neten sokat a 3 lábú cicákról, árakról stb. Ennél a videónál is kérdezgettem: http://www.youtube.com/watch?v=WyYwqTECDBc&lc=SLEecKmM3OiAPp.. . Itt látszik, hogy lehet teljes élete a cicusnak, lehet boldog. Az orvos szerint nem és anyumba teljesen belerágta, hogy nem szabad érzelmi döntésnek lennie. Mi lenne a cicának a jó? Ha elaltatnánk és kiderülne, hogy élhet, nagyon bánnám, mert szeretem nagyon. Viszont szenvedni sem szeretném látni. Az orvos mondta, hogy sokat betegeskedne és gyenge lenne. Ez igaz?

Ha van ismerősötök aki ilyen helyzetben van, az ő cicája is betegeskedő, szenved? Ha van linketek, videótok még, szívesen megnézem. Tudok küldeni videót és fotót is a cicáról, aki pénteken lesz 1 hónapos. Holnapig vagy szombatig kell döntenünk.



2012. máj. 30. 17:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 28. 16:32
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Belegondolok, hogy majdnem megölték egy idióta orvos miatt!

Na! Ezért utálom őket, és ezért nézek utána mindennek és kérdezek meg tiz másikat is.

"nem szabad érzelmi döntésnek lennie" hja! Szakmai tapasztalat kéne, meg egy kis emberség és nem utolsó sorba ÉSZ!

Köszönöm, hogy nem hagytad megöletni!

2013. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen, én is sokszor belegondolok abba, hogy majdnem elaltattuk. Sajnos kevés olyan orvos van, aki tényleg szeretettel dolgozik, és nem a gazda kifosztása a cél. Pedig akihez járunk, ő szereti az állatokat, mégis az altatást javasolta. Én arra gondoltam, hogy a sok kidobott cica miatt, mert tényleg sok a kölyök.
2013. aug. 27. 13:40
 24/24 anonim ***** válasza:

Jajj, de drága! Kicsit meg is könnyeztem a videót. :)

Remélem azóta is rendben van a cicus!

2016. szept. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!