Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ennyire unatkozik?

A macskám ennyire unatkozik?

Figyelt kérdés
A cicám mindig lever mindent,tépi a függönyt,kaparja az ajtót ,rágja az ágyneműket, felugrik a polcokra, szétrámol mindent, kóstolgatja a növényeket.1 éves ivartalanított kandúrka,tudom, hogy még játékos, de nem lehet tenni valamit annak érdekében hogy, ne tegyen ekkora kárt?

2012. jún. 1. 20:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Talán az bejönne, ha próbálnál tágítani a mozgásterén. Szoktak ilyen polcrendszert csinálni, lépcső szerűt, hogy fel tudjon menni a cica a szekrény tetejére, meg ilyenek. Meg a szoba falára körbe párkányt rakni, magasra, és akkor ott is tud sétálgatni.

Még egy cicában nem gondolkodtál? Lehet lefoglalnák egymást annyira, hogy eszébe sem jutna egyiknek sem rombolni.

2012. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet.Még egy macska lehet hogy beválna.De a mászókát meg a párkányt tuti kipróbálom. :D
2012. jún. 5. 08:54
 13/24 anonim ***** válasza:

Hu.

nekem is van egy 8 honapos macskam,tombhazban lakom,ez meg kozonseges, hazimacsek, folyton mehetnekje van.Tör-zúz a lakasban, mar alig maradt par ép noveny,mind kiasta oket, vázákat osszetort,folyton 'takarit' a polcokon, ugral,maszkal,stb.Folyton valami hulyesegen tori a fejet.

Egy honapos koratol megvan,imadom az urfit,ezert mar nincs szivem elajandekozni senkinek.Plusz nincs is olyan ismerosom,aki elvallalna, aki meg esetleg hazban lakik es jol jonne egy eleven macska,annak nem adom,mert nem az a fajta,aki elviszi a macskat dokihoz,ha az megbetegszik.


Ugyhogy marad nalam mostmar, mas megoldasom nincs,minthogy bizzak abban,hogy elobb-utobb megkomolyodik.

2012. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kamasz cicákról beszélünk. Igen, rosszalkodnak. Néha az enyém is. Mindenesetre türelem, következetesség, szeretet :)
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
:) köszi
2012. jún. 25. 18:50
 16/24 anonim ***** válasza:
Én is a 2 macskát javaslom. Nekem van e kicsi, 3 hónaposak. Fél nap hosszat kergetik egymást, játszanak egymással, és így nem érdeklik őket a virágok, bútorok stb.
2012. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

* nekem van 2 kicsi

elírtam az előbb

2012. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz!

Majd megpróbálok szerezni egy másik cicát!

2012. júl. 29. 13:54
 19/24 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet, és egy második cica volt a megoldás. :)
2012. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Fújj le mindent paprikaspray-vel! A kutyáknál beválik
2012. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!